2733
2739
عنوان

من اومدم بآ یه فیلم قشنگ دیگه

306 بازدید | 56 پست

خاطرات قتل

عالی بود واقعا هیجان انگیز بود تا آخر فیلم نفس حبس

سینمای کره دیگع واقعا داره خیلی خوب پیش میره

با وجود اینکه ندیمه و الد بوی واسم بر خلاف تعریف ها اثرهای ضعیفی بودن دربرابر فیلمای کشورای دیگه تو این سبک خاطرات قتل عالی بود انگل هم که خیلی معروفه دیگه اونم دوست داشتم بنظرم خوب بود 

شیون و دو خواهر  و من شیطان را دیدم رو هم تو فلش دارم بعدا می بینم سر فرصت امیدوارم قشنگ باشن

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
خاطرات قتل رو می‌خوام الان ببینم خیلی تعریفشو شنیدم  یه فیلم معمایی جنایی خوب دیگه بهم بگو اگه ...

معمایی زیاد میشناسم ولی همشون جنایی نیستن 

من کلا به اینجور فیلمای معمایی خیلی علاقه دارم مخصوصا فیلم هایی که غافلگیر میشی هر لحظه توشون 

خاطرات قتل رو که حتما ببین 

سون هم معمایی جنایی هستش 

جزیره شاتر رو فکر کنم دیده باشی اینو ولی به همه همیشه معرفی میکنم

خانواده ماروبون یه فیلم رازآلود و معمایی هستش اما جنایی نه اولش فکر میکنی ترسناکه ولی در نهایت قول بهت میدم جوری غافلگیر میشی که فکرش هم نمیکنی 

اینا همه شاهکارن بارها معرفی کردم 

بزار فکر کنم ببینم دیگه فیلم معمایی جنایی چی یادم میاد 

کلا آثار کریستوفر نولان اکثرا معمایی هستن 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخر فیلم انگل گریم گرفت💔 دختره نباید میمرد💔

و هیچ تضمینی وجود نداره کسانی که زندگی سختی داشتن قراره پایان خوشی داشته باشن  

2728
و هیچ تضمینی وجود نداره کسانی که زندگی سختی داشتن قراره پایان خوشی داشته باشن    

عاخخخحخ حق 

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
2740
یهههه ایتک خانوم سلاممم خوبیی؟

جوون 

ب خوبیت 

بچه من فقط تورو با پروف کوک تشخیص میدمت

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
انگل ترسناک نیس؟

نه 

ولی اگر حساسی یکم صحنه داره خیلی کوچولو 

با سانسور دانلود کن

جدی برم ببینمش؟

بلهههههه

فیلم طنز معرفی می‌کنی؟

فیلم طنز فقط سینمای ایران 

میخوای؟

2706