2733
2734
عنوان

چاقم،عروسی خواهر شوهرمه،از کجا لباس بخرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 28 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
یه ماه دیگه است. یهو گفتن.وگرنه برنامه کاهش وزن داشتم. مزون نمی سناسم متاسفانه 

گن لاغری اصل بخر 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
یه ماه دیگه است. یهو گفتن.وگرنه برنامه کاهش وزن داشتم. مزون نمی سناسم متاسفانه 

برو بگرد پیدا می‌کنی بهترین لباس 

لباس مشکی بخر و ساده سعی کن بالا تنه لباس لختی باشه تا لاغرتر نشون بده اندامتو 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
2740
گن لاغری اصل بخر 

تو یک ماه ۳ سایز لباسی کم میکنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
لاغر بودم. بعد از دست دادن بابام اینطور شدم. عروسیشونم ناگهان انقد زود برگزار کردن. قرار بود چند ...

روحش شاد عزیزم،ول کن عروسیه اونو از فردا شروع کن رژیم اصولی بگیر کالری شماری کن انشاالله تااون موقع هم تاحدودی وزنت کمترشده هم باورزش روحیت بهتر میشه حالا اگ کم کردی ک چ عالی اگ نکردیم فدای سرت البته چون یهو چاق شدی سریع وزنت کم میشه،از گن لاغری هم میتونی استفاده کنی

من محجبه ام عزیزم. مو و کل بدنم پوشیده است. حتی تو عروسی خودم

عزیزم پس انتخاب کمی سخت میشه اما بلاخره وقتی بری برای خرید بهتون کمک میدن که چیو انتخاب کنید 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
تو یه ماه نهایت پنج کیلو کاهش وزن بگیرم. نهایت یه سایز. چطور سه سایز کم میشه 

این گن تضمینیه من منتظرم زایمان کنم بخرم منم ۲ ماه بعد زایمان عروسی برادرزادمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40