2737
2739
عنوان

بهش از گذشتم گفتم ناراحت شد

336 بازدید | 12 پست

گفت گوشم سوراخ کردم

خب من تاحالا به گوشش دقت نکرده بودم گفتم تو بچگی کردن برات یا تو همین سن گفت برام کردن کلا سربالا جواب میداد

بعد من چون قبلا گذشتم با یه پسری بودم گوشش سوراخ کردم (فعلا مسئله این نیس که پسره نباید گوشش سوراخ باشه لطفا گیر ندید به این یکی😂) 

از نامزدم پرسیدم اکست کرده؟ هیچی نگفت فقط لبخند زد گفتم شاید منظورش اره هس 

منم برگشتم گفتم دخترا معمولا اینجورین منم قبلا واسه کسی کردم بعد گفت من گوشم سوراخ نیس خواستم واکنشتو ببینم بعدم ناراحت شد از حرفم گفتم واسه دوستامم کردم به چشم بد نبینش گفت میرم یه چی بخورم دیگم نیومد قهر کرد😐 

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا باید گوش پسرو سوراخ کرد نمی‌فهمم 

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
2728
پیام بده چیشدی😂😂😂

دادم فک کنم مرده😐

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.
2738
دوتاتون ترم جدید پیش دبستانی ثبت نام کنید

بابا من اصلا عمدن نگفتم اونو بدون منظور گفتم شاید اکسش کرده منم تعریف کنم

خدا نکنه که خب شاید دستش بنده یا براش کار پیش اومده پسرا قهر کنن بازهم جواب میدن مثل ما دخترا نیستن ...

این از دختراهم بدتره باور کن

اکسش برا چی گوششو سوراخ کرده من نفهمیدم😂

من قبلا با یه پسر بودم کردم براش گفتم شاید اینم اکسش براش کرده باشه