2737
2734
عنوان

عاشقی پدرم رو در اورده

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 76 پست
واااقعا در این حد!! معذرت می‌خوام اگه قضاوتت کردم شاید واقعا حق با تو باشه که ماها درکت نمی‌کنیم&nbs ...

انقد که این بشر به نظر من جذاب و خواستنی اومد انقد که کووور شدم ونفهمیدم چی شد که به این روز افتادم فقط از خدااااا الماس میکنم که مهرشو از دلم ببره و مزارع بهش فک کنم بتونم به زندگیم برسم خیلی داغونم خیلی هیییچ کی درکم نمیکنه چون قبلاً خودم خانمیرو با شرایط خودم می‌دیدم کلی حرف بارش میکردم اما الان سر خودم اومدد

اخبار کجا مطمئن شم قرار نیست تکرارش کنه؟

ی مدت باهاش باش زیر نظر داشته باشش بزلر بشناسیش ۶ تا ۹ ماه باهم در ارتباط باشین بالاخره سرنخی میگیری دیگ ک متعهده یا هرزس  زمان بده ب جفتتتون بزار همو بشناسید تو این دوره زمونه دیگ فکر نکنم پسری باشه گ گذشته نداشته باشه بیخیال گذشته باش زوم کن رو متعهد بودنش فقط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین شوهر من خیلی مرد خوبیه خیییلیییا اما هیچ وقت نگاهش نسبت بهم تحسین بر انگیز نبوده همیشه نگاهش نس ...

الان فقط به نتیجه فکر کن 

ی ورق بزار مسائل و مشکلاتی که ممکنه متحمل بشی رو ردیف کن ببین ارزشش رو داره ؟ 

سعی کن به طور غیرمستقیم این رو به شوهرت بفهمونی که داری اذیت میشی بخاطر رفتارهاش و ممکنه بری

2728
ببین شوهر من خیلی مرد خوبیه خیییلیییا اما هیچ وقت نگاهش نسبت بهم تحسین بر انگیز نبوده همیشه نگاهش نس ...

عزیزم اصولا غریبه ها با آدم مهربونتر هستن و مواظب رفتاراشون هستن کلا خیلی آدمو مراعات میکنن و تحسین میکنن و این کاملا طبیعیه چه بسا همین آدم اگر به اندازه همسرت بهت نزدیک بود اون مدلی که فکر میکنی نبود 

2740
مگه همه ی زندگیا با عشق شروع میشه من واقعا ۴۹روزه مث مار به دور خودم میپیچم که از فکرش در بیام انقد ...

من درکت میکنم واقعا عشق ناخواسته عذاب الهیه پدر ادمو در میاره کمک بگیر از کسی عزیزم 

همیشه سعی کن یه دلیل برای خوشحال بودن پیدا کنی حتی اگر کوچیک یا کم اهمیت باشه ، همین که باعث شده برای چند لحظه خوشحال باشی کافیه.
خیلی خیلی شرایط سختی ادم داغوودم میشه اگه جلو چشش باشه هییچ

نه جلو چشمم نیست خداروشکر یه شهر دیگه س من رفته بودم خرید یه جایی آدرس پیج اینستاشو داد که جنساشو ببینم ولی همممش چهرش جلو چشمامه یه ثانیه از جلو چشمم نمیره حرفاش حالت صورتش و همه چی داره روانیم می‌کنه بقرااان کم آوردم. تو این مدت صورتم داغون شده فک نمی‌کردم هیچ وقت همچین شرایطی برام پیش بیاد گرفتار شم 

2706