2733
2734

آره بخر خیلی عالیه مفته😐🚶🏻‍♀️

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

آره پیدا میشه 

عثمان اپتیک سرچ کن گوگل ، کار هاشون رو ببین هم فروش آنلاین دارن هم توی تهران عینک فروشی دارن ، میتونید حضوری خرید کنید

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا
برادرشوهر من عینک فروشه و عینکی که ۴۰۰ تومنه رو برا بعضیا میفروشه ۳ میلیون و گاها بیشتر. اینو گفتم ح ...

اخخخ اره میدونم اینکارو میکنن😭😭چیکار کنم تو پاچم نکنن 

راهنمایی کن

2740
اخخخ اره میدونم اینکارو میکنن😭😭چیکار کنم تو پاچم نکنن  راهنمایی کن

برندی که میخوای بخری رو مخصوصا اگه خارجی باشع اول از نت قیمت دلاریشو بدست بیار ، بعد برو سراغ فروشگاه آنلاین ایرانی و قیمتش رو نگاه کن. ببین با قیمت دلاریش چقدر اختلاف داره ، در اخر برو داخل شهر و فروشگاه مورد نظرت و مهمتر اینکه چندتا فروشنده رو ببین و اون برندتو  قیمت بگیر . در اخر با تمام این مراحل هیچکی نمیتونه سرت کلاه بزاره .

رها مثل بادام👀