2737
2734
عنوان

حس میکنم زشت ترین دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 26 پست

منم 😓 کلاً زندگیمو تحت تأثیر قرار داده این موضوع ، همیشه غبطه کسایی که ظاهر خوبی دارن رو میخورم ، میدونم از خیلی موضوعات ازشون خیلی سرترم ولی ظاهرم کلاً میرینه به اعتقاد به نفسم ، نمیدونم شاید اینم یه امتحان الهیه😓

ببین همه ما دخترا یه زمانایی یه وقتایی میشه ک فک میکنیم بقیه از ما خوشگل ترن یا مقایسه میکنیم و ... 

ولی بعد ی مدت اوکی میشیم 

بیشتر بخاطر این گوشی و عکسای فیک و .. ارایشای مردم 

بیرون ک بریم یه کیلو لوازم ارایشی استفاده میکننوبا هزار تا عمل 

تو کوشیم همش با افکتو و ... 

چند تا دخترا فوووق نچرال ببینی بعد میگی خوشگلم 🥲😁

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تفکرات خودت رو عوض بکن با مشاور خوب تازمانی برای دیگران لباس بپوشی همینه رها بشو یه مدت کوتاه تیپ سا ...

من رشتم طراحی لباسه ، دانشگاهی که میرم همه رو اصول مد لباس میپوشن و خیلی بحثشو میکنن فکر میکنم سر همونه یکم رو لباس حساس شدم ، ولی نمیدونم چرا هیچکدوم اونارو تو تن خودم دوست ندارم، مثلا رونام پره و حس میکنم شلوارا بهم نمیان

Be your own hero💜✨
2728
منم 😓 کلاً زندگیمو تحت تأثیر قرار داده این موضوع ، همیشه غبطه کسایی که ظاهر خوبی دارن رو میخورم ، م ...

آخه دردناکش هم اینجاس که بیشتر یه چیز خدادایه نه اینکه اونایی که خوشگلن براش زحمت کشیده باشن، که اینم خدا دریغ کرده 

منم 😓 کلاً زندگیمو تحت تأثیر قرار داده این موضوع ، همیشه غبطه کسایی که ظاهر خوبی دارن رو میخورم ، م ...

من مشکلم وقتی میام از خودم عکس بگیرم بیشترم میشه، دیروز اومدم یه ویدیو بگیرم هرچی افکت  امتحان میکردم حس میکردم دارم زشت تر میشم اخرش داشت گریم میگرفت

Be your own hero💜✨
ببین همه ما دخترا یه زمانایی یه وقتایی میشه ک فک میکنیم بقیه از ما خوشگل ترن یا مقایسه میکنیم و ...& ...

حتی وقتی کلی ارایشم میکنم بازم همین حسو دارم😭😭

Be your own hero💜✨
2738
من مشکلم وقتی میام از خودم عکس بگیرم بیشترم میشه، دیروز اومدم یه ویدیو بگیرم هرچی افکت  امتحان ...

من شما رو نمی دونم ولی من دیگه مجبوری قبولش کردم ظاهرمو ، سعی میکنم خودمو تو شخصیتو چیزای دیگه بکشم بالا ، من حتی بخاطرش افسردگی هم گرفتم ولی خب چیکار میشه کرد 

حتی وقتی کلی ارایشم میکنم بازم همین حسو دارم😭😭

اگه مشکلی نداری ایدی بده یا ایدیم ایتا میدم عکستو برام بفرس ببینمت 🥲

مشتاق دیدار شدم 

نکنه تو از من خوشگل تر باشی 🥲😂 من زیادی اعتماد بنفس داشته باشم 

ولی جدا از شوخی دوس دارم ببینمت