2737
2734
عنوان

با این دوست دختر باید چیکار کرد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 99 پست

قبول کن اگر دلت باهاشه و فرد لایقی هست 

چون اگر همون دختر الان تاپیک زده بود یک پسره هست دوستش دارم ولی هم سنش کمه هم شغل نداره

همه میگفتن کات کن بره بدرد نمیخوره 

الان شما آقای همون رابطه هستین که پیشرفت کردین و به شما هم میگن محل نده 

کلا اینجا با همه چیز مخالفن 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امشب یه پلیسه بهم گفت چقدر خوشگلی  حس میکنم عاشق شدم😂😭

😂😂😂

فقط نوپو😂😂

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2728
امشب یه پلیسه بهم گفت چقدر خوشگلی  حس میکنم عاشق شدم😂😭

خدا شانس بده ما بهش خسته نیاشی طوری نگاه میکنه حس میکنم که میخاد بیاد دستگیر کنن به جرورم مواد مخدر😆🌚

با خدا باش پادشاهی کن ❤🌱                                   
😂😂😂اگ ارشام بود این دخترو کاری میکرد ب غلط کردن بیفته

یس یس😂😂😂

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
اقا لبخندش گاد بودددد وای 21\22سالش بود

نگوووووووووووو

من از همین جا آب قند لازم شدم😂😂😂

البته شوهر خودم از همه مردا جاذاب تره😌😌😌

2738
ببین سفید بود موهاش مشکی لخت دو متر بود😭🤣

😂😂😂دهنت سرویس دارم تصور میکنم🤦‍♀️😂

دوستانی که میگن نیروی انتظامی خوب نیست باید عرض کنم من تمام سعی و تلاش خودمو کردم از طریق کنکور موفق بشم ک متاسفانه نشد شغل آزاد هم سرمایه آنچنانی میخواست که نداشتم 

بخاطر همین بین بیکاری و نظام یکی رو انتخاب کردم.

دوستانی که میگن نیروی انتظامی خوب نیست باید عرض کنم من تمام سعی و تلاش خودمو کردم از طریق کنکور موفق ...

انتخاب خیلی خوبیه

2706