2733
2734
عنوان

تشنج پنهان

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 27 پست
وای اسی ترسوندی منو وقتی نوارمغز وام آر آی سالم بوده پس از کجا فهمیدین تشنج پنهان داره؟؟؟آخه دختر من ...

این تشنج فقط فیلم بگیری نشون دکتر بدی که متاسفانه من نفهمیدم این حالت ممکنه تشنج باشه خیلی از تشنج نوار مغز نشون نمی ده فیلم کمک می‌کنه 

وای اسی ترسوندی منو وقتی نوارمغز وام آر آی سالم بوده پس از کجا فهمیدین تشنج پنهان داره؟؟؟آخه دختر من ...

نوار آخری پسر من تشنج نشون داد بعد پرش دست همه دارن مهم تاخیر بچه هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این تشنج فقط فیلم بگیری نشون دکتر بدی که متاسفانه من نفهمیدم این حالت ممکنه تشنج باشه خیلی از تشنج ن ...

منم فیلم گرفتم نشون دکتر دادم گفتن هیچی نیس دقیقا دختر منم بعد خوردن نوتروپیل اینجوری پرش گرفت قبلا نداشت دکتر برای رشد دور سر دختر من داده بود آخه رشد دور سرش یکم کند بود

نوار آخری پسر من تشنج نشون داد بعد پرش دست همه دارن مهم تاخیر بچه هست 

بعد پرش دست و پا تو بیداری تشنج نوار نشون داد خدارو شکر بعد دارو نوار خوب شد دعا کنید پسرم تا حالا خیلی سختی کشیده انشالله امسال حرف بزنه 

2742
2738

نگران نباش تشنج بود نوار نشون میداد بچه دوستم س بار تشنج داشت در حد سی ثانیه چشماش می‌رفت کبود میشد می‌لرزید ولی هرجا نوار گرفت نشون نداد اینم از عوارض شربت بوده