2737
2734
عنوان

مشکل بعد عمل بینی

236 بازدید | 42 پست

من یک ماهه عمل کردم و هنوز از دهنم نفس میکشم . همه چیزو رعایت میکنم بینیمو با سرم میشورم و تمیز میکنم . اما نمیتونم سخته از بینیم نفس بکشم . بعد الان یک ماه که گذشته درد دارم تو گلوم یه سوزش دردناکه که نمیتونم حتی صحبت کنم تیر میکشه نمیدونم بخاطر تنفس دهانیه یا چی .. شما این چیزو تجربه کردین ؟ بنظرتون چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چطوری غذا میخوری؟ 

توی غذا خوردن زیاد سوزش حس نمیکنم اما وقتی صحبت میکنم یهو تیر میکشه انگار نوک چاقوی تیز تو گلومه .. بخصوص گاهی یادم میره بلند جواب میدم صورتم مچاله میشه   

من بعد از دو هفته خییییلی راحت از طریق بینی نفس می کشیدم چون دکترم موقع ویزیت ها با دستگاه ساکشن قشنگ بینیمو تمیز میکرد و راه تنفسم باز بود بعد از یک ماه هم گفت راحت شستشو بده و یواش فین کن الان هم سه ماه از عملم میگذره نفسم عالیه

اره عزیزم منم یماهه عمل کردم تنفسم با بینیم کامل نیس هی کیپ میشه 

اهااا . ماساژ هم میدی ؟ بنظرت ماساژ ضروریه؟ من خیلی سستی کردم توی این میترسم که بینیم خراب شه .. اخه میگن احتمال داره بینی بعد چند مدت تغییر شکل بده یا استخونا بیان بیرون یا قوز برگرده 

2706