2737
2734
عنوان

رفتم خونه خواهر شوهر حاملم ظرفاشو نشستم حامله هم هس!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1469 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حداقل یه تعارف میکردی عزیزم منم امشب افطاری داشتم دوتا زنداداشام لباس مجلسی پوشیده بودن ولی تموم ظرف هامو شستن هرچی اصرار کردم گفتن میشوریم خیسم شدن طفلکیا

لطفا برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید❤

۹ ماه که نبوده بخواد زایمان کنه ولس چهار تا چاقو

نمیخواد 

مامانش خیلی میخواد بچش بزاره رو پونه خودش انجام داده

مهربونی بیجا باعث پرو شدن طرف مقابل میشه

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
2731
همینو بگو والا

والا مردم یه طوری گارد گرفتن که انگار همه خواهرشوهرا بدجنسن

اگه خودشون بودن الان همه شروع به حمایت میکردن

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀
اخه لباس مجلسی که تازه پوشیدم بعد ظرفایی که مهمونای قبلی استفاده کردن چرا باید بشورم بزارن فرداش بشو ...

ببین گفتم نه مشکلی نداشت اما اگر میشد بهتر بود که شما میگی نمیشد پس اشکال نداره سر مسایل کوچک ذهنتو درگیر نکن از زندگی لذت ببر

2740
حداقل یه تعارف میکردی عزیزم منم امشب افطاری داشتم دوتا زنداداشام لباس مجلسی پوشیده بودن ولی تموم ظرف ...

گلم فقط پیش دستی میوه اینا و چاقو چنگال بود که مال مهمونای قبل بود

حداقل یه تعارف میکردی عزیزم منم امشب افطاری داشتم دوتا زنداداشام لباس مجلسی پوشیده بودن ولی تموم ظرف ...

چه باشعورید همتون

ادم خوبه هم فامیل باشه هم رفیق

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀

خدا رو شکر یواش یواش داره ماشین ظرفشویی مد میشه دیگه سه چهار سال دیگه دعوا ظرف نشستن نداریم 😂😂😂😂 

حالا جدا از شوخی کسی که مهمون دعوت میکنه همچین کارهایی رو باید خودش بکنه نه این که از مهمونش توقع داشته باشه

نه 

مهمان درست نیست کار کنه

مگر اینکه ازش بخوان 

که واقعا اونم درست نیست بخوان

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2706