2737
2734

شرکت کردم ازمون اما چن تا تاپیک خوندم میگفتن باید پوششت بیرونم طبق خواسته اموزش پرورش باشه من خیلی بدحجاب نیستم اما با حجابم نیستم واقعتیش خوشم نمیاد همش با احساس ترس برم بیرون و اینکه پوششم هم طبق سلیقه کسه دیگه یا جای دیگه باشه برا همین انگیزمو از دست دادم نمیخونم اصلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا ما ک معلم هامون بیرون از مدرسه توی تیپ بیرونیشون آنجلینا جولی بودن

توی مدرسه مقنعه و چادر و ساق دست

دقیقا کار کردن توی آموزش و پرورش یعنی نمایشی عمل کردن

یعنی وانمود کردن ب آنچه خودت نیستی 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2728
والا ما ک معلم هامون بیرون از مدرسه توی تیپ بیرونیشون آنجلینا جولی بودن توی مدرسه مقنعه و چادر و سا ...

آرایش چی مثلا در حد ضد افتاب که مشخص نباشه و رژ خیلی کمرنگ و مات که اونم مشخص نباشه ؟

2740
به نظرم اگه حساسی نرو تو این کار محدودیتایی داره که شاید اذیت بشی.

ببین محدودیت هاش داخل مدرسه اشکال نداره باید ادم رعایت کنه چون محل یادگیریه اما بیرون دیگه حجاب زندگی شخصی ادمه !!!!!!!!!!!!!!!!!!

آرایش چی مثلا در حد ضد افتاب که مشخص نباشه و رژ خیلی کمرنگ و مات که اونم مشخص نباشه ؟

ن ارایش رو گیر نمیدن

ولی عطر و ادکلن و جواهرات ک حواس بچه هارو پرت کنه رو گیر میدن

باید ساده ی ساده باشی 

یه مانتوی گشاد بلند مشکی با مقنعه بلند و شلوار راستا گشاد 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
ارایش دارید بیرون در چه حد ؟

اره دارم

بقیه همکارا هم همینطور

اگه شهربزرگ هستی مشکلی نخواهی داشت

ولی شهر کوچیک رعایت میخواد

همکارای من فشن هستن!!!شلوار چاک دار و شومیزو ارایش و اینا عادیه. البته بگم که رسمی هستن

من بیرون خیلی متفاوت از مدرسه و اداره هستم

مراسمات عروسیمون هم مختلطه و من حجاب ندارم

دردم از یار است و درمان نیز هم
ن ارایش رو گیر نمیدن ولی عطر و ادکلن و جواهرات ک حواس بچه هارو پرت کنه رو گیر میدن باید ساده ی ساد ...

همش اوکیه داخل مدرسه فقط من ضد افتاب باید بزنم چون پوستم حساسه 

و اینکه کم خونم و رنگ پریده همیشه ارایش دارم دلم نمیخواد کسی با چهره زرد ببینه منو

2706