2733
2739
عنوان

تبلیغات نی نی سایت

56 بازدید | 12 پست

تبلیغات ازعکسای چندش وترک پوستی وجوش ودندون خراب رسیده 

ب عکس نویدمحمدزاده وتبلیغ سریال جدیدش 

عکس گلزار

اینقدرتبلیغ هاش زیاده ادم بزور بین اینهمه تبلیغ چهارنوشته وتاپیک پیدامیکنه

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرورگر اپرا نصب کنید با اپرا بیاید سایت

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2731
جستجوگر گردو نصب کن راحت میشی.

ازکجادانلودکنم بازار؟

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
به چند نفر از قبیل شما گفتم نمیدونم میترسین که نمیاین یا چی ولی مرور گر گردو‌ عالیه چیزی هم به ما نم ...

ازکجادنلودکنم بازار؟؟

2740
به چند نفر از قبیل شما گفتم نمیدونم میترسین که نمیاین یا چی ولی مرور گر گردو‌ عالیه چیزی هم به ما نم ...

نصب کردم عالی شد😍مرسی

🔴🟠🟡🟢  🔴🟠🟡🟢  🔴🟠🟡🟢  🔴🟠🟡🟢  🔴🟠🟡🟢

سلام

برای نحوه ی حذف تبلیغات این تاپیک رو بخونین:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12076973/حذف-تبلیغ-ها

🔴🟠🟡🟢  🔴🟠🟡🟢  🔴🟠🟡🟢  🔴🟠🟡🟢  🔴🟠🟡🟢

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋