2737
2739
عنوان

اگه نامزدتون بیشتر از یه ساعت

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 21 پست
فقط،باید برای شما آن باشه این موقه شب 

ممکنه؟ برنامه خود به خود بزنه آنلاین 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊
ممکنه؟ برنامه خود به خود بزنه آنلاین  

وااا ن عزیزم

شما خودت تا توی واتس نباشی برات میزنه آنلاین؟؟؟

رک بهش بگو 

چرا آنی 

میگن دعای شما اجابت میشه، برای ازدواجم یه صلوات بفرستید 🙏🩷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااا ن عزیزم شما خودت تا توی واتس نباشی برات میزنه آنلاین؟؟؟ رک بهش بگو  چرا آنی

پرسیدم دیروز زنگ زد توضیح داد که یه چیزی مینویسه مربوط به شغلشه 

بعدم گف یه سوال خوشگلتر از تو هس که من خیانت کنم بهت 

خیلی باشخصیت و موقعیت اجتماعی و‌‌‌....خوبی داره

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊
یعنی به جز شما هیچ کسی رو نداره برادری خواهری پدری رفیقی ؟فقط و فقط باشما صحبت میکنه  اگر فقط ...

درسته عزیزم

2742
نه بعدا سر فرصت چکش میکنم دوست پسرته؟

نامزدمه ولی هتوز عقد نکردیم

پرسیدم دیروز زنگ زد توضیح داد که یه چیزی مینویسه مربوط به شغلشه  بعدم گف یه سوال خوشگلتر از تو ...

هیچ وقت ذهنش رو به این سمت نبر که فکر کنه بهش مشکوکی چون یکسری حریم ها شکسته میشه و خیلی هارو دیدم ب خاطر چک شدن زیادی واقعا این کارو اگر درگذشته هم انجام نمیدادن دیگه انجام میدن چون وقتی مدام در معرض شک قرار بگیرن با خودشون میگن خب ما که کاری نمیکنیم و این مشکوکه پس چه فایده ؟

سعی کن خودت خیلی مسائل رو بدون به زبون اوردن حل کنی با خودت که زشتی خیانت نریزه براش و همیشه طوری رفتار کن که بهش اعتماد کامل داری و هرگز ازش توقع و انتظار چنین مسائلی رو نداری

خوشبخت و خوشحال باشی همیشه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
هیچ وقت ذهنش رو به این سمت نبر که فکر کنه بهش مشکوکی چون یکسری حریم ها شکسته میشه و خیلی هارو دیدم ب ...

مرسی قشنگم