2737
2734

که بتونه حالا جایی رو اجاره کنه یا سر چه کاری بره که جای خواب هم بدن و... چه شغلا و موقعیت هایی به ذهنتون میرسه لطفا بگین ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

بستگی داره به شهر محل سکونت...تهران و شهرهای بزرگ خیلی کرایه بالاتره

کار با محل سکونت هم فقط پرستار شبانه روزی به نظرم میرسه. یا قبول شدن فرهنگیان و زندگی در خوابگاه... به نظرم قبل جدایی کار پیدا کن.‌

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
شرایطتت سخته پس چرا میخای جدا بشی

تحمل این وضعیت رو هم ندارم، بهم میریزم نمیتونم مادر خوبی هم برای بچه هام باشم دیگه... 😔کم می یارم. سالها بخاطر بچه ها موندم داغون شدم دیگه نمیتونم، بچه هامم گناه دارن منو اینجوری ببینن و تحمل کنن

تحمل ابن وضعیت رو هم ندارم، بهم میریزم نمیتونم مادر خوبی هم برای بچه هام باشم دیگه... 😔کم می یارم. ...

عزیز دلم اگه وضعیتت خیلی سخت نیست و قابل حله نکن این کار و باور کن اون بچه ها هم آسیب میبینن

عزیز دلم اگه وضعیتت خیلی سخت نیست و قابل حله نکن این کار و باور کن اون بچه ها هم آسیب میبینن

کلا مدلم طوریه که بعد دیدن این چیزا نمیتونم سرپا مگه دارم خودمو... دیگه توان ندارم. نزدیک ده ساله دارم آب میشم...