2733
2739
عنوان

شما حالتونو چجوری خوب میکنید؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 122 بازدید | 24 پست

من هیچ کاری نمیکنم تو خونه گریه میکنم آهنگ گوش می‌کنم کلیپ میبینم وقتی که حالم بده کاری ازم برنمیاد یکم که آروم شدم به بچه هام به شوهرم به پدر و مادر و خانواده م فکر میکنم که همدیگه را داریم و دلخوش میکنم به همین ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنگ همسرم میزنم میگم هر کجایی فقط بیا خونه منو ببر بیرون دیگه خودش می‌دونه حالم بده میگه چای بذار رس ...

منی که همونم ندارم دلم بهش خوش باشه

چون خیانت دیدم چندماه پیش از یه رابطه ی پنج ساله 😔💔

اثراتشو الان دارم میبینم که اندازه یه دنیا تنهایی رو دوشمه

أُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ   خدای قشنگم از اولش سپردم به تو ❤
2728
ساز مورد علاقتو یاد بگیر خیلی حال خوب کنه

الان شرایطشو ندارم😔

أُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ   خدای قشنگم از اولش سپردم به تو ❤
منی که همونم ندارم دلم بهش خوش باشه چون خیانت دیدم چندماه پیش از یه رابطه ی پنج ساله 😔💔 اثراتشو ...

الهی بگردم خواهر خدا به دلت آرامش بده 

نمی‌دونم این مردا جای دیگه براشون ریدن 

اون هرزه هایی که به اینا پا میدن و خراب میشن رو زندگی بقیه منفور و لعنت شده خدا هستند

کمی گریه کن بعد آروم شدی برو دوش بگیر راحت بخواب

صبح ها برو پیاده روی 

برای خودت وقت بذار با زانوی غم بغل گرفتن فقط خودت از پا در میای وقتی به خودت میای میبینی پیر شدی و هیچ تلاشی برای خوشحالی خودت نکردی 

2738
الهی بگردم خواهر خدا به دلت آرامش بده  نمی‌دونم این مردا جای دیگه براشون ریدن  اون هرزه ...

درسته 😔💔