2737
2739
عنوان

میشه بیایین حرف بزنیم .من بازم لایق مادر شدن نبودم

| مشاهده متن کامل بحث + 976 بازدید | 132 پست
 اینارو که هرکسی میخاد خب آدم دوست داره تو بهترین شرایط باشه.منم اینارو میخام و گفتم 😂😂 شوهر ...

ولیییی شوهر من فقط زایمان اونم چون میدونه من طبیعی بزا نیستم میگه باشه

هییییچکس دور برش بچش اتاق و وسیله و تخت کمد نداشته

راستش شااایدم خانوادم بدن ها

ولییی  نمیخوام روی شاید حساب کنم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
 اره ددگداین بحثش جداست من فکر کردم کلا تو زندگی میگه خاسته هات کم‌کن این دگ سر بارداری باید او ...

این دگه

خدایا منتظرم سوپرایزم کنی داره میشه چهارسال منتظرم ..‌‌..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولیییی شوهر من فقط زایمان اونم چون میدونه من طبیعی بزا نیستم میگه باشه هییییچکس دور برش بچش اتاق و ...

تو شهر ما ک رسم مادر زن بخره کل سیسمونی رو شما کدوم شهری

اره ددگداین بحثش جداست من فکر کردم کلا تو زندگی میگه خاسته هات کم‌کن این دگ سر بارداری باید او ...

نه همین سر بارداری میگه 

دور برش همه رفتن دولتی یا بزور طبیعی زاییدن یا نیومده دکتر رایگان سز کرده 

بچه هم اتاق و.. هیچی نداشته

یکم خرده ریزه ساده و کهنه بستن ب بچه 

برای همین چیزای عادی من میخوام براش خییلی زیاد جلوه میکنه 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2728
ولیییی شوهر من فقط زایمان اونم چون میدونه من طبیعی بزا نیستم میگه باشه هییییچکس دور برش بچش اتاق و ...

خب خودت پول جمع کن بخر یا بگو اینارو میخرم خودم

تو شهر ما ک رسم مادر زن بخره کل سیسمونی رو شما کدوم شهری

من از این رسم خوشم نمیاد 

مامانم با شوهرم خوب نیستن چند بار مامانم گفته رسم نداریم درحالی برای خواهرش خرید خودش 

درکل هم چون خانواده اون هیچی نمیخرن یه کادو هم نمیخوان بدن منم زورم میاد بابام بده هنوز بدبخت داره قسط جهیزیه میده گناه داره 

نه همین سر بارداری میگه  دور برش همه رفتن دولتی یا بزور طبیعی زاییدن یا نیومده دکتر رایگان سز ...

نه بنظرم اینایی ک میخای حقته آدم یه چیزایی میبینن ک خواسته ها ما در برابرش هیچی نیست .بعدم واقعا منم الان گفتم ک سزارین میشم و طبیعی نمیخام 

من از این رسم خوشم نمیاد  مامانم با شوهرم خوب نیستن چند بار مامانم گفته رسم نداریم درحالی برای ...

اون ک اره واقعا خیلی سخته ولی مطمن باش خونوادت میخرن خودشون .بنظرم ک خودت پول جمع کن همین حالا کمد و تخت بخر خراب کدنمیشه

2740
من از این رسم خوشم نمیاد  مامانم با شوهرم خوب نیستن چند بار مامانم گفته رسم نداریم درحالی برای ...

می‌دونی این حرفارو الان میزنه وقتی  حامله بشی بخاطر بچه هم شده همه کار میکنه

نه بنظرم اینایی ک میخای حقته آدم یه چیزایی میبینن ک خواسته ها ما در برابرش هیچی نیست .بعدم واق ...

همین دیگه اینا عادیه ب چشم اون زیاده 

خودم خریدن هم 

با پول خودم ک فعلا نمیشه به اون حد درامد ندارم 

شوهرمم خودش هی یرای حقوقش برنامه میریزه وگرنه دلش بخواد میتونه بخره با قسط و چک و..

همین دیگه اینا عادیه ب چشم اون زیاده  خودم خریدن هم  با پول خودم ک فعلا نمیشه به اون حد ...

خب هرماه یه پولی ازش بگیر بزار کنار .درآمدش خوبه؟شاید واقعا در توانش نیست

اون ک اره واقعا خیلی سخته ولی مطمن باش خونوادت میخرن خودشون .بنظرم ک خودت پول جمع کن همین حالا ...

زودتر ک شگون نداره ادم چیزی بخره بدتر دیگه اقدامم بکنه طلسم میشه 

اصلا شوهرم رو اعصابه 

خانوادم کلی قسط و چک و.. دارن من مجبورشون کردم یکمی وسیله بخرن برای خونشون چون ابجی کوچیکم داشت افسرده میشد 

اونا تا اخر امسال چک دارن یعنی من حامله بشم تا بعد اونم چک دارن  

راهی بجز اینکه شوهرم بخره نیست 

حالا بحث دیگه هم پرنده هامونه ک باید یه فکری براشون بکنه اتاف خالی بشه

خونه 2 خواب هست 

اقا میگه بچه بخوابه پذیرایی یا ما بخوابیم  پذیرایی 

اصلا حرف و رفتارش سر بچه روی اعصابمه

زودتر ک شگون نداره ادم چیزی بخره بدتر دیگه اقدامم بکنه طلسم میشه  اصلا شوهرم رو اعصابه  ...

واقعا نمی‌دونستم من کلی لباس و وسیله خریدم

2706