2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چجوری چیزی ک دوست ندارین میخرین واسم خیلی عجیبه

من بارهاشده رفتم داخل مغازه چون خیلی پرو کردم روم نشده چیزی نخرم یکیو خریدم اوردم😂☹️

اگر شبانگاه کسی را در حال گناه دیدی صبح به چشم گناهکار به او نگاه مکن شاید سحر توبه کرده و تو ندانی
2738

ب نظرم تو تن قشنگه

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 
من بارهاشده رفتم داخل مغازه چون خیلی پرو کردم روم نشده چیزی نخرم یکیو خریدم اوردم😂☹️

واااای خب چرا

از قیافشک معلومه دیگه چرا پرو میکنی

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
2706