2737
2734

با مامانم و خواهرم زندگی میکنم بشدت اذیتم می‌کنه به حدی که مشکل روحی پیدا کردم و تیک عصبی افسردگی دارم تا اسم جدا شدن آوردم میپره به سر و کلم کلی توهین زشت می‌کنه میگه دختر فلان تنها زندگی می‌کنه ابروتو میبرم شرفتو میبرم فلان تا یه پارک نمیتونم برم ورزش کنم از بس حسوده خودش جایی نداره بره منم نمیزاره برم۲۲سالمه خاک بر سرم که تا یه پارک نمیتونم برم از دستش شب و روز بالا سرم جیغ می‌کشه هرچی دم دستش میاد پرت می‌کنه سمتم کتکم میزنه لباس میخرم عصبانی میشه یه تیکه طلا میخرم حرصش میگیره نیفته به جونم هیچی پول ندارم فقط بیست ملیون پس انداز کجا میتونم برم اخه

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پایین شهر توی ی آپارتمان یاخونه ی دوطبقه ک فقط خانومن خونه رهن واجاره کن

با بیست تومن؟؟؟

خب نمیشه اگه برم می‌ره آبرومو می‌بره با پلیس میاد میبرتم زندان پامو به هزارجا باز می‌کنه انگ فراری بودن بهم میزنه

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

تو تا پارک نمیتونی بری بعد مبخوای خونه مستقل بگیری اونم با بیست میلیون ول کن اصلا فکرشم نکن منم ۲۲سالم بود خونه جدا گرفتم اما من تمام شرایط مالی شو داشتم اینم بدون نتنها زندگی کردن خیلی خیلی سخته من خونه گرفته بودم ولی باز پیش مامانم بودم بیشتر یه خونه با امکانات انداخته بودم یه گوشه😅😅

درخواست دوستی رد میکنم 
تو تا پارک نمیتونی بری بعد مبخوای خونه مستقل بگیری اونم با بیست میلیون ول کن اصلا فکرشم نکن منم ۲۲سا ...

عه لابد شما با آدم بیمار زندگی نکردی اومدی پز مایه دار بودنتو زیر سیبیلی بدی من اگه برم پشت سرم نگاه نمیکنم بعدش منظورم از طریق قانونی هست جیگر

2740
ببین برو سرکار . سعی کن بیشتر ساعتهای روز بیرون باشی که کمتر اذیت بشی ولی تو این سن و سال و بدون پس ...

ببین بریدم دیگه از سرکار میام میگه ج.نده بازی خوش گذشت میرم دانشگاه میگه رفتی خراب بازی شبا وقت خواب اینقدذجیغ میزنم پدرم درومده

با بیست تومن؟؟؟ خب نمیشه اگه برم می‌ره آبرومو می‌بره با پلیس میاد میبرتم زندان پامو به هزارجا باز م ...

خب دوتا کار باید بکنی یکی اینکه وقتی کتکت زده وآثارش هست یواشکی بری پزشکی قانونی و مدرک جمع کنی. دوم اینکه درنزدیک ترین زمان بری دادگاه و ازمشاوره ی حقوقیش ک رایگانه راه و چاه رو بپرسی. قشنگ همه چیزو توضیح بده تا بهت بگه چیکارکنی

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
خب دوتا کار باید بکنی یکی اینکه وقتی کتکت زده وآثارش هست یواشکی بری پزشکی قانونی و مدرک جمع کنی. دوم ...

یعنی حتما باید کتک بخورم تا نامه بدن مگه بالای۱۸سال اختیارش با خودش نیست

یعنی حتما باید کتک بخورم تا نامه بدن مگه بالای۱۸سال اختیارش با خودش نیست

شما قبل از هرکاری برو مشاوره حقوقی اون بهتر راهنماییت میکنه. هرروزیم بخای هستن فقط ساعت کاریشون نه صبح تایازده

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  

منم ۲۲سالمه  خونه س جدا گرفتم هم با خودشون هم زندگی میکنم گاهی میرم خونه ی خودم  توهم میتونی اینکارو کنی یا اگر خیلی اذیتی که کلا بمون  توخونه ی خودت درس بخون و کارکن بعد یه خونه اجازه کن یا بخر

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
با بیست تومن؟؟؟ خب نمیشه اگه برم می‌ره آبرومو می‌بره با پلیس میاد میبرتم زندان پامو به هزارجا باز م ...

شما کار بسیار اشتباهی میکنی که مستقل بشی.فردا مرد غریبه بی افته دنبالت خدایی نکرده.بدتر افسرده میشی که.باهاشوم مهربون باش مدارا کن.بلخره برای همه پیش میاد که مشکلاتی داشته باشن.نماز اول وقت بخون خدا کمکت میکنه انشاالله.غصه نخور خدا خیلی بزرگه.التناس دعا.یاحق💚💚💚💚💚

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
2706