2737
2739
عنوان

یه ادم چقدر میتونه ارامش تو وجودش باشه اخه؟؟😢#شاکرنژاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2225 بازدید | 106 پست
برعکس من فقط ب خاطر ایشون میبینم  دیگه بالاخره سلیقه ها مثل هم نیست گلم  اما خیلی با شخص ...

بله در شخصبت خوبشون شکی نیس و قاری خوبی هستن

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دیدی امروز داداشش رو اورده بودن خیلی شبیه بودن  چه صدایی موقع خوندن داره♥️  نمیتونم ح ...

اره عزیزم دیدم من خیلی وقته میشناسم حامدو و برادرشو 

اره واقعا من کسی با صدای قران گریه میکرد خندم میگرفت اما الان که حامدو میبینم واقعا اشکان دست خودم نیست 

منم پارسال برای اولین بار که از قاب تلویزیون دیدمش چند لحظه استپ کردم...فکرنمیکردم قاری قرآن باشه.و الان شیفته صدای دلنشینش شدم...واقعا به عشق این برنامه منتظر لحظه های دم افطارم...و ازهمه دلنشینتر زمانیه که آیه ای رو با عمق جانش تلاوت میکنه.این چنین افراد هستن که باعث میشن آدم علاقمند به خواندن قرآن بشه.دمش گرم

2728
منم پارسال برای اولین بار که از قاب تلویزیون دیدمش چند لحظه استپ کردم...فکرنمیکردم قاری قرآن باشه.و ...

اره واقعا منم با وجود اینکه نمازپ چند ساله نمیخونم و خیلی چیزای دیگه 

اما حامد انگار قشنگ داره قرانو وحی میکنه 

من حتی میگم بخدا عینک هاشم تاثیر داره😂

خلاصه که واقعاااا با ارزش ترین فردیه ک دیدم 

خدا حفظش کنه

2738
افرین دقیقا همین میخواستم بگم  من تا حالا اینطوری صوتی نشنیده بودم

اهوم 

من دیشب مستند زندگیشو میدیدم چند سال پیش از افق نشون داده بود 

خودش توضیح میداد ک چطوری میخونه که به دل میشینه اصلااا مات مونده بودم چقدددر حتی سواد تو خوندنش هست

اره عزیزم دیدم من خیلی وقته میشناسم حامدو و برادرشو  اره واقعا من کسی با صدای قران گریه میکرد ...

آخی عزیزم🥹🥹چه قلب زلالی دارین

منم همچین حالی بهم دست میده...ولی چون دخترم کوچیکه خیلی جلوی خودمو میگیرم چون اگه اشک بریزم فکرمیکنه ناراحتم و درک اینو نداره که از ذوق شنیدن صوت زیبای قرآن این حال بهم دست داده.

اهوم  من دیشب مستند زندگیشو میدیدم چند سال پیش از افق نشون داده بود  خودش توضیح میداد ک ...

عه بگیرم ببینم 

من امسال دیدمش و واقعا حس کردم با قلبش میخونه 

هی میگم کاش این ایه ای که دارن حرفش رو میزنن بخونه حتما 

از خوندنش حس بسیار خوبی منتشر میشه 

آخی عزیزم🥹🥹چه قلب زلالی دارین منم همچین حالی بهم دست میده...ولی چون دخترم کوچیکه خیلی جلوی خودمو ...

♥️فدات شم

خدا برات حفظش کنه اره نمیشه جلو بچه 

میدونی من ناخوداگاهه غم هام خیلی زیاده وقتی حامدو میبینم حس میکنم خدا قرارش داده تو این روزای سختم و دیگه دست خودم نیست

2706