2737
2734
عنوان

خیانت به خاطر پول؟

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقد هنگم که اصلا نمیدونم بگم چی

دوسش داری عاشق شوهرتی ولی بهذفکراینی زیر خواب بشی بخاطر پول؟

سگ رید تواون پول ک شرافتتو بدی

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.

ذهن ما گاهی دست خودمون نیست و هر فکری میاد توش، ولی هربار این فکر اومد تو ذهنت یه کشیده بزن تو صورتت قشنگ از ذهنت میره بیرون. دو قرون بیشتر خرج کردن ارزش شرافت آدم رو نداره گلم

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
2742
شوهرم اجازه نمیده کار کنم خیلی بهش میگم بزار کار کنم

خب به خاطر جو بیرون میگه منم گفتم کار در منزل انجام بده مثلا با خمیر گل چینی چیزای قشنگ بساز بافتنی و نقاشی انجام بده بعد انلاین شاپ راه بنداز اینطور فکر نکنم گیر بده

🌻اللهم العجل لولیک الفرج🌻 میشه با دل پاکت برای آوردن رتبه ای که میخوام تو کنکور صلوات بفرستی💖🥺
2738

عجبببب

ی لحظه فکر کن مثلا دستپختت خوب نباشه یا مشکل دیگه شوهرت باید خیانت کنه بهت؟؟

البته کار هیچ کدوم درست نیست نه کار تو نه شوهرت 

کسی که میخواد خیانت کنه بهتره اول طلاق بگیره بعد بره دنبال اینکارا

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
عجبببب ی لحظه فکر کن مثلا دستپختت خوب نباشه یا مشکل دیگه شوهرت باید خیانت کنه بهت؟؟ البته کار هیچ ...

چرا جو میدید من هیچ کاری نکردم هنوز فقط گفتم بگید چجور اینو از ذهنم پاک کنم😂شاید اگه شوهر نداشتم خب قبول میکردم ولی الان نمیشه 

گفتم توهین نکنید من هنوز هیچوقت ب این کار ها نزدیک نشدم با وجود اینکه همسرم چندین بار بهم خیانت کرده ...

توهین نیس ک حقیقته 

از مرد خیانتکارم بهتره جدا شد تا موندن برا پول

2706