2733
2739
عنوان

بیاید یه چیزی راجب حس ششم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار درستی ف ال و اینکه دنبال دونستن اینده باشی حتما یه حکمتی هست که خودمون نمیتونیم اینده رو بب ...

منم دقیقا حرفم اینه بدتر از اون اینکه یه وقت پایه موکل به زندگی باز شه یا دعا برات بگیرن اینا خطر ناکه باید به خدا قرآن و حکمتش پناه برد

کجای کاری پری خانم 😂
2728
میخاست جن بفرسته تو زندگیت از اونور جنا یکار بکنن براش بسم الله

اره خدارو شکر خونمون اجازه این غلطارو نمیده به اینا من خودم این کارو ترک کردم این تاپیکم زدم که مردمو آگاه کنم و به جاش تو تاپیکای نذر صلوات شرکت میکنم

کجای کاری پری خانم 😂
منم دقیقا حرفم اینه بدتر از اون اینکه یه وقت پایه موکل به زندگی باز شه یا دعا برات بگیرن اینا خطر نا ...

کو گوش شنوا بدتر از اون اینکه یه عده برا یکی دیگه ط ل سمی چیزی میگرن بنظرم اینا فقط سیاهی رو به زندگی خود ادم میاره  

2738
همین الان دنبال شاباله اند😐هی😐😐

به خدا همین الان گفتم از شاباله پرسیدم حس کراش با دوتا کاربری یه بار گفت حس متقابل دفعه بعد گفت حس داره کم ولی زیاد میشه خب فرق داشت حرفش 

کجای کاری پری خانم 😂
به خدا همین الان گفتم از شاباله پرسیدم حس کراش با دوتا کاربری یه بار گفت حس متقابل دفعه بعد گفت حس د ...

میدونی؟ بخدا خیلی نگران آینده ایم که میپرسیم وگرنه کی غیر خدا میتونه

میدونی؟ بخدا خیلی نگران آینده ایم که میپرسیم وگرنه کی غیر خدا میتونه

زندگی بالا پایین داره اینده هم همینطور اون اتفاقی که باید بیوفته میوفته پس دونستنش کاری نمیکنه ادم به هرحال باید زندگی کنه و تلاششو بکنه بقیش هم بسپره به خدا 

2706