2733
2739

ظاهرم واقعا خوب نیس، میترسم ناشکری بشه ولی خودم این احساس رو نسبت به خودم دارم

پر از مو هستم

دماغم و لبم کجه

پوستم خراابه

همش خواهرم میگه اه ما کلا پوستامون زشته اه ما اینجوریه اونجوریم

از خودم بدم اومده

واقعا هرکسیو میبینم از من بهتره

26سالمع حتی یک بار پیش نیومده یه نفر از من خوشش بیاد

مثل پیرزن ها هستم 

لباس پوشیدن بلد نیستم بی حوصله ام 

سیاهم 

دستام خیلی زشته 

واقعا حس بدی به ظاهرم دارم

تو عروسیا حتی عکس که میگیرم واااقعا زشتم 

همیشه سعی میکنم تو عکسا نباشم

خیلی سیاهم پوستم بده 

نمی‌دونم چکار کنم...

لطفا نگید اعتماد به نفس... خیلی اعتماد به نفس داشتم خیییلی 

الان فهمیدم کاذب بوده همش

عاشق آنست که حرفش به عمل ختم شود / ورنه هر مدعی لاف زنی عاشق بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگر ممکنه برو سر کار  ازش درآمد زایی کن و باهاش کم کم معایبت را برطرف کن

سرکار میرم درآمدم خوبه 

ولی اینقدردرگیری دارم و اینکار گرونه که نمیرسم

از روتین پوستی با ماسک های خانگی شروع کن 

لباس های ست و سایز تنت و خوش رنگ بخر 

موهات کوتاه و مرتب کن رنگ یک درجه روشن تر از رنگ مو خودت بذار که پوستت رو بیاد 

شیو کن اصلاح کن 

مسواک بزن 

اکسسوری بنداز 

تمیز و خوشبو باش 

لیزرچرانمیری عزیزم؟هزینشم زیادنیس میتونی قسمتایی ک خیلی اذیتت میکنه رو اول بری.برای رنگ پوستتم هرکسی یه رنگه وهمه رنگاهم قشنگه.اتفاقا من امروز داشتم فک میکردم ب پوست برنزه وسبزه چقدرنگ لاک صدفی میاد.عکسم که میگی بدمیفتی بااااورکن۹۹درصدنظرتورودارن کلاهیشکی ازعکس خودش راضی نیس

2740
از روتین پوستی با ماسک های خانگی شروع کن  لباس های ست و سایز تنت و خوش رنگ بخر  موهات کو ...

ببین اینقدر پوستم سبزه و بدرنگه هیچ رنگی بهم نمیاد روسری و ...

سرکار میرم درآمدم خوبه  ولی اینقدردرگیری دارم و اینکار گرونه که نمیرسم

خب پس بهانه هات قوی تر  از خواسته هات هست 

خودتو دوست نداری وگرنه کسی که بخواد با برنامه ریزی همه کاری محیا می‌کنه بخاطر خودش

لیزرچرانمیری عزیزم؟هزینشم زیادنیس میتونی قسمتایی ک خیلی اذیتت میکنه رو اول بری.برای رنگ پوستتم هرکسی ...

نوبت لیزر و فیشیال گرفتم بلکه یکم بهتر شم 🥲 ولی حس خوبی به خودم ندارم 

خب پس بهانه هات قوی تر  از خواسته هات هست  خودتو دوست نداری وگرنه کسی که بخواد با برنامه ...

دقیقا خودمو دوس ندارم 😞

ببین اینقدر پوستم سبزه و بدرنگه هیچ رنگی بهم نمیاد روسری و ...

خب تلقین به افکار منفی آدم را از پا میندازه

شروع کن به خودت رسیدن و هرروز بگو وای دارم خوشکل میشم تلقین انرژی مثبت نتیجه روحیه مثبت و قوی 

وقتی خودت از خودت خوشت نمیاد انتظار داری بقیه خوششون بیاد؟؟؟اگه‌ خودتو همینی ک هستی بپذیری بقیه هم همینی ک هستی رو می‌پذیرن...درضمن این همه تکنولوژی پیشرفت کرده...موهارو میشه با اپیلاسیون یا لیزر برداشت،دماغو میشه عمل کرد، پوستو میشه با کرم اینا سروسامونش داد،اندامو میشه با باشگاه رفتن به تناسب در اوورد و...

رِفیقَ مَن لا رِفیقَ لَه...خداجونم ممنونم ک تو روزای سخت زندگیم،وقتی کسی نبود درکم کنه  و همه دَکَم کردن اما تو همیشه منو تو آغوشت کشیدیو درکم‌ کردی🙃... خداجونم ممنونم ازت ک در حالی ک من بد بودم اما تو بازم در حقم لطف داشتیو بهم خوبی کردی💝خداجونم تو اگه نجاتم نمی‌دادی از خیلی چیزا و خیلی کارا...الان من خوب بود داخل قبرستون باشم ن اینجا🥺✋🏻💟ممنونم ازت ک‌ منو از منجلاب نجات دادی و همیشه برام ستارالعیوب بودی🥺💞...ممنونم ازت ک جای خالی اون چیزایی ک نداشتم رو برام پر کردی😘...ممنونم ازت ک بدون دلیل عاشقمی🫂...ممنونم ازت ک همیشه وقتی میگم ببخشید سریع الرضایی و  منه رو سیاه رو خیلی سریع می‌بخشی🥹🚶🏻‍♀️...تو خیلی دوست داشتنی هستی عشق جذاب و باحال من... همه کس و کار من! عاشقتم یه عالمه هرچی بگم بازم کمه😍عزت دست توعه عشقم بزار بقیه هرچی می‌خوان بگن، بگن:)مهم نیست!خیلی دوستت دارم بهترین و تنها ترین رفیق من❤️💛💚💙💜🤎🧡💝💟💕💞💓💗💖💌🫂😘😍حالا ک تا اینجا اومدی و همه امضام رو خوندی سه تا صلوات بفرست برا ظهور آقامون امام زمان....اللهم عجل لولیک الفرج💖💗💓
وقتی خودت از خودت خوشت نمیاد انتظار داری بقیه خوششون بیاد؟؟؟اگه‌ خودتو همینی ک هستی بپذیری بقیه هم ه ...

تنها چیزیم که خوبه انداممه

2706