2733
2739
عنوان

عیدم کوفتم شد!

312 بازدید | 19 پست

از شب عید تا الان با شوهرم قهریم

اصلا براش مهم نیست و عین خیالش نیست 

اصلا نمیاد سمتم که آشتی کنیم 

همیشه انگار وظیفه منه 

منم تصمیم گرفتم من پیش قدم نشم الان ۹ روز شده

دیگه دارم نسبت بهش سرد میشم

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همین الان برو پیشقدم شو تا پشیمون نشدی!!!!

وااا !!

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
2740
ایندفعه تو دیگه کوتاه نیا زندگی مشترک مثه رقصه  یه بار تو کوتاه میای یه بار اون  یه طرف ...

اره اعصابم خورد شد دیگه 

حس میکنم همه چی یه طرفس 

ولی واقعا دارم عذاب میکشم اون اصلا

تقصیر تو بوده یا شوهرت

این دفعه واقعا اون 

مهمون نداشتین تو این فاصله؟ یا جایی دعوت نبودین که به این بهانه صحبت کنین و بعدش مشکل و حل کنین؟&nbs ...

چرا مهمونی رفتیم مهمونم داشتم 

در حد نیاز حرف میزنیم ولی حرصم گرفته اصلا نمیگه بیا حلش کنیم و …

اره اعصابم خورد شد دیگه  حس میکنم همه چی یه طرفس  ولی واقعا دارم عذاب میکشم اون اصلا

مردا خیلی ریلکسن به حساس بودن خانوما نیستن 

مثلا ما حرص میخوریم گریه میکنیم خودمونوعذاب میدیم ولی اون دغدغش الان سیر کردن شکمشه !!

از اول هرطور عادتشون بدی همونطوری بار میان 

2706