2733
2734

نه اصلا حتی اگر فرق بزارن یا اذیت کنن چون بدم میاد برا کسی آرزوی مرگ کنم ...و از مرگ کسی هیچ وقت شاد نمیشم چون مرگ چه بخوایم یا نخوایم یه روز ما را بغل میکنه ...مادرشوهر پدرشوهر نداد خدا بهم بده بدونه کمک اونا تا حالا خدا بی منت بهم بخشیده 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

برا منم تبعیض زیاد گذاشتند چون غریب بودم

ولی از خدا خواستم به خودم و شوهرم بده و سربلند باشیم

اونا هم از شرشون ایمنم نگه داره

و خداروشکر خوب داریم میریم جلو ...سخت ولی میریم

من یه خواستگار داشتم مادرش مخالف بود آرزوی مرگ مادرشو داشتم و حتی به پسره هم گفته بودم، بعدها فهمیدم پسره معتاد بوده و مادره واقعا دلش به حال من سوخته، خیلی استغفار کردم ولی نتونستم حضوری ازش عذرخواهی کنم

2742

نه به خودم این حق رو نمیدم ولی بارها خودمو سر مزارش دیدم ک قطره ای اشک نمیریزم 

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ

اون زمان و الان فرق میکنه ۲۲ سال پیش عید نوروز مامانم برا آجیم طلا برد ی زنجیر پلاک ۵ گرمی امسال ک اولین سال عروسی من بود نداشت چیزی بخره من باید بگم چرا فرق میزاری؟درسته ته دل آدم ناراحت میشه ولی باید اونا هم درک کرد

گلم طلا ۷ سال پیش گرمی ۱۲۰ تا ۱۸۰ هزارتومن بود. الان ۳ میلیون تومن! تازه گرونی های دیگه که رسما باعث شده حقوق آدما به زور به ته ماه برسه بکنار. واقعا سطح زندگی الان با دهه ۹۰ قابل قیاس نیست و خیلی خیلی فرق کرده. باور کن یکی اگه سال۹۶ میرفت کما و الان بیدار میشد، ۲ روز تو بازار میچرخید و قیمتا رو میدید دوباره میرفت تو کما😐

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
2740
اون زمان و الان فرق میکنه ۲۲ سال پیش عید نوروز مامانم برا آجیم طلا برد ی زنجیر پلاک ۵ گرمی امسال ک ا ...

عزیزم پدرت دیگه اون پدر ۲۲سال پیش نیست اون بنده خدا سنش بالا رفته وشاید با یه حقوق کم داره زندگی را میچرخونه قبلا با کارگری هم می‌شد پس انداز کرد ولی الان باید سه وقت کار کنی تا خرج خانواده را بدی

نه چون نفرین دوسر داره

لایک...من قبلا برام‌سخت بود بپذیرم نفرین دو سره است...ولی بعدا مطالبی خوندم در مورد انرژی منفی  کینه و نفرت و نفرین و....متوجه شدم  حتی اگر کااامل حق باهام بود باز با خدا معامله کنم..که به جای اینکه انتقاممو از طرفم بگیره   بمن حال خوب و سعادت هدیه کنه.و بااااورتون نمیشه  دلخوشی ها و حال خوب زیاد بهم هدیه کرد.

2706