2733
2739
چه ربطی به بی حجاب داشت این وسط آدم باید چشمش پاک باشه که شوهرت چشم و دل سیر نیس

اگر مردا از این چیزا سیر بشن که با زن خودشونم کاری ندارن 

این ذات مرده که ببینه ذات زنم اینه که خودشو نشون بده تا تعریف کنن ازش 

که هیچ کدوم رعایت نمیکنن خداروشکر هم مردا قشنگ نگاه میکنن هم زنا جلب توجه میکنن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه ربطی به بی حجاب داشت این وسط آدم باید چشمش پاک باشه که شوهرت چشم و دل سیر نیس

خانم هاهم بایدرعایت کنن، یعنی چی، هرجورخواستن بگردن، مردهاهم نگاه نکنن،

مگه خودخانم میتونه چشمم ببنده

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2742
حالا که دیدی اون فرد نتونست بیاد توجمع نباید یهوعض بشیم وبابلوزشلوارجذب ظاهربشیم

چشم چرونی شوهرتو ماست مالی نکن عزیزکم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

خدایی یعنی اینقدر شوهراتون.... 

یا شماها خیلی حساسین:/

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2740
اگر مردا از این چیزا سیر بشن که با زن خودشونم کاری ندارن  این ذات مرده که ببینه ذات زنم اینه ک ...

چه قشنگ گفتی همیشه ذهنم مشعول بود سوال بودبرام .واقعاجوابمودادین ممنون

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
2706