2733
2739
عنوان

ورم پا

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 128 پست
مجردید؟

اره دیروز فکر میکردم عفونت ادراری دارم کلی قرص انتی بیوتیک مختلف خوردم شب تب کردم رفتم دکتر تبم رفت فشار چیزامم خوب بود پهلوم یکم درد داشت ولی زیاد نه دکتر گفت احتمالا سنگ داری روزه گرفتی اب کم خوردی فشار اومده بهت

کلا روزه میگرفتم اخرشب چیزی میخوردم میخوابیدم سحر بیدار نمیشدم بدنم کم اب شده بود تکرر ادرار گرفتم با پهلو درد

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره دیروز فکر میکردم عفونت ادراری دارم کلی قرص انتی بیوتیک مختلف خوردم شب تب کردم رفتم دکتر تبم رفت ...

نه روزه فعلا تعطیل تا مشکل بررسی بشه

سونو آزمایش انجام دادید خواستید بفرستید ببینم

بهتره آزمایش ویتامین هم بدید

2728
نه روزه فعلا تعطیل تا مشکل بررسی بشه سونو آزمایش انجام دادید خواستید بفرستید ببینم بهتره آزمایش وی ...

نه دیگه نمیگیرم

شما فکر میکنین مشکلم چی هست؟

راستش میترسم ازمایش رو بدم

2740
من نظرم روی سنگ وکم آبی کلیه در روز چند لیوان آب،چند ایوان چایی مصرف میکنی؟ چند سالتون بود

دکترم دیشب اینو گفت ولی اخه درد سنگ کلیه خیلی زیاده من دردم اونقد نبود 

احساس دستشویی داشتم میرفتم دستشویی خیلی کم میومد بعد خوردم شروع کردم سفکسیم اینا خوردم فکر کردم عفونت ادراری دارم

ادرارم الان خوبه تقریبا

کلا من اب خیلی میخورم ولی ۱۵ روز روزه گرفتم خیلی کم میخوردم حتی سحر بلند نمیشدم حتی اون هفته چشم درد گرفتم چشمامم ضعیف هستن لبامم خشک شده بودن 

دیگه حالم خراب شد از دیروز نگرفتم و دیگه نمیگیرم روزه 

2706