2733
2739
عنوان

عفونت چشم نوزاد

126 بازدید | 20 پست

خانمها کسی متخصص چشم پزشکی اطفال خوب میشناسه راهنمایی کنه پسرم از وقتی دنیا اونده چشماش عفونت داره قی میکته زرد رنگ چشم راستش خوب شده انگار دلی چپ خوب نمیشه دوسه بار هم دکتر بردم قطره میدن خوب نمیشه یک ماهش شده الان  چکارش کنم کسی چیطی میدونه بگه

ب مرور خوب میشه کمتر میشه من اوایل شدید بود هی قطره اینا دیدم فایده نداره هی پماد چشمی فلان فقط زیر چشمشو اروم ماساژ بده برای مجرای اشکه

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه نفر به داییم گفته بود بچه رو ببر دریا یه بار با آب دریا صورتشو بشور خوب میشه 

تا یه سالگی این بچه همینجور بود همیشه کنار چشماش کثیف بود تا اینکه رفته بودن دریا بچه تو شنا بازی می‌کرد اتفاقا فیلمش گرفته بودن یهو موج میزنه کل بدنش خیس میشه میگن دیگه چشماش اینجوری نشد

🥰😍

اگر اشکم میزنه مجرای اشکیش بسته هست. همون قطره رپ بریز و گوشه های چشم سمت بینیشو آروم از بالا به پایین ماساژ بده.  روزی صدبارم ماساژ بدی خوبه

اگر فقط قی داره رازیانه دم کن از صافی رد کن.  باپنبه ی استریل مخصوص نوزاد بزن داخلش و چشمشو شستشپ بده و همین قی رو ازچشمش پاک کن.  رازیانه عفونت چشم رو از بین میبره.  ضرر هم نداره.  من برای پسرم تا یکسال که جشمش قی میکرد از رازیانه استفاده میکردم.  اگر رازیانه نداری چای پررنگ تازه دمم خوبه

سرش رو هم گرم بگیر.  قی چشم بیشتر بخاطر سرما خوردن سره نه عفونت 

اگر اشکم میزنه مجرای اشکیش بسته هست. همون قطره رپ بریز و گوشه های چشم سمت بینیشو آروم از بالا به پای ...

چای میریزم بدار میشه یکی دوبار کردم کل چشمش پر عفونت شد....گوشه چشمشو ماساژمیدم  یه مایعی مثله ژله میاد بیرون میترسم

2738
هراز گاهی یه قطره اشک میاد 

پس مالمجرای تشکیه.  فقط همون قطره رو که دکتر داده بریز. مرتب ماساژ بده.  باید اینقدر ماساژ بدی همون چیز ژله مانندکامل خارج بشه مجرای اشکیش باز بشه وگرنه بچتو بیهوش میکنن میبرن چشمشو میل میزنن.  پسر من مجرای اشکیشو خوبماساژ ندادم عملش کردن میل زدن تو یکسالگی. 

خیلی سخت بوذ.  برامادر سختتره تا برای بچه

2706