2737
2734
عنوان

هر غذایی با چه چاشنی در کنارش مزه بهشت میگیره؟؟ 😃

| مشاهده متن کامل بحث + 5090 بازدید | 161 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آش ترخینه با پیاز 

اووووف تو روزای سرد زمستون تو قابلمه سفالی 😋

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

ماکارانی با خیارشور و ماست

فسنجون سالاد شیرازی 

قیمه سالاد شیرازی

قرمه پیاز

کتلت سبزی و ترشی

باقالی پلو سیر ترشی

استنبولی ماست

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀
2740
توجیه منطقی ای بود

😁😁😁

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️
آجیالطفا ازته قلبتون دعام کنیدمعجزه کنه خدابرام ومشکلم فوری حل بشه لطفایه صلوات بفرستیدبرام الهی خ ...

الهم صل علی محمد وال محمد❤

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️
بهترین غذایی که نیاز به چاشنی نداره..و به شدت گرسنه باشی نون بربری داغ یا هر نون داغ دیگه ای! بنظرم ...

دقیقا من عصر میخورم مخصوصا سنگک داغ خالی و بعد میفهمم شام مامانم میخواد شام قورمه سبزی بپزه و من دیگه گشنه نیستم