2737
2739

سلام

پسرم دو سالو دوماهش بود که فهمیدم خداخواسته باردارم 

همون موقع هم با یه بچه واقعانمیتونستم یه حمومی راحت برم، یه بازاری برم پسرم شدیدا بهم وابستع بود و کلا از اولم پدر منو سر رفلاکسو کولیکش دراورد، حالا یه دختر دارم که اونم دهن منو سرویس کرده از آلرژیش، خداروشکر میکنم ولی تا کی باید پای بچه سوخت؟؟؟ من خودم خیلی سختگیرم تو تربیت و بهداشتو درسو لباسو هر چی که فکر کنید، خیای ایده الگرام برای همین اذیت میشم، کسی مثل من بوده؟ چحوری خودمو درمان کنم؟ مثل مادرای دیگه بیخیال باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچم دوماهشه رفلاکس و کولیک هر دو داره همین چند دقه پیش تاپیک زدم وقتاییم که خوابه وسواس دارم پامیشم تند تند کارامو میکنم خودم از بین رفتم فقط😮‍💨

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2728
منم ناخواسته باردار شدم اما از وحشت سقط کردم با قرص

عزیزم منم دنبال قرص سقط گشتم تو تلگرام از یه مامایی خریدم به دستم رسید خواستم بزارم دهنم یهو از گناهش ترسیدم، الان به صورت دخترم وقتی میخوابه یا وقتی میخنده نگاه میکنم خجالت میکشم که میخواستم دخترمو بکشم، اون دنیا میومد سراغمو پیش خدا ازم شکایت میکرد، خوشحالم دخترمو دارم ولی به کارام واقعا نمیرسم 

من بچم دوماهشه رفلاکس و کولیک هر دو داره همین چند دقه پیش تاپیک زدم وقتاییم که خوابه وسواس دارم پامی ...

من وقتی لچه ی کوچیکم میخوابه باید برم با بزرگه بازی کنم، قیامت میکنه اگه بازی نکنه، تهدیدم میکنه اگه بازی نکنم میرع بیدلرش میکنه، خواب که کلا ندارم برای عیدم هیچ کاری نکردم هیچ جایی ام تا الان غیر از خونه مادرم اینا نرفتیم چون خواب بچه ها بدای بعد افطار خونه ی اینو اون تنظیم نبود

من وقتی لچه ی کوچیکم میخوابه باید برم با بزرگه بازی کنم، قیامت میکنه اگه بازی نکنه، تهدیدم میکنه اگه ...

بچهای جدید خیلی بد قلق شدن مادرم ما ۴ تا بودیم میگه من اندازه یدونه بچه تو اذیت نشدم شیرشونو میدادم خودشون میخوابیدن میگه قبلا پوشک نبود که عوض کنی ی پارچه پلاستیک میبستیم بچه چندین ساعت میموند  اونوقت من بچمو سرپا تاب میدم نمیشه بخدا انقد نشستم رو پام تکون دادم احساس میکنم خیلی ببخشید باسنم چسبیده زمین شیر سر ساعت پوشک سر ساعت

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
بچهای جدید خیلی بد قلق شدن مادرم ما ۴ تا بودیم میگه من اندازه یدونه بچه تو اذیت نشدم شیرشونو میدادم ...

دقیقا افرین، مامان منم همینو میگه، نمیدونم ماله چیه! ماله امواجه موبتیله، ماله تغدیس، ماله الودکی هواس، من پسرمو تو بغلم تاب میدادم ، سرش باید سر شونم بود، حتی باردارم شدم باز با اون شکمم سر شونم میخوابوندمش الان دیگه از سرش رفته ، دخترمو تاب میدم 😥 

2738