2737
2739
عنوان

اعمال شب قدر رو براتون به صورت کامل نوشتم 🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 12224 بازدید | 407 پست
الهی که بخیر و خوشی حاجت روا بشی دوست عزیز 🤲 ان شاءالله قصد دارم فردا شب به نیت حاجت روایی همه کسا ...

سلام دوستم..قبول باشه...میشه واسه منم‌بخونی به نیت باردار شدن اسمم سمانه....انشالله حاجت روایی خودت عزیزم

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
۱۹ ام ۲۱ ام ۲۳ ام رمضان  اولشم فردا شبه

به حق این شب و روزا الهی که حاجت روا بشی و بیای تاپیک بزنی

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من انقدر هر سال انجام دادم هیچی نشده دیگه این سال هیچ کاری نمیخوام بکنم اصلا توانشو ذوقشو ندارم هرچی خوندید منم دعا کنید 💔 اسمم فاطمه 🙏🏻💔

مجرد هستم 😊 یا امام رضا جانم ، به حق « یا جوادالائمه » برسون همه رو به حاجتشون منه حقیر هم بین اونا انشالله 💚☘️ خدارو قسم میدم به آبروی پاک خانم فاطمه الزهرا هرکس برای حاجتم دعا کرد خداوند اول خودشو حاجت روا کنه انشالله ❤️ ‌‌.           ‌‌                                                                                       « السلام علیک یا ضامن آهو السلام علیک یا غریبا الغربا السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقراالسلام علیک السلطان اباالحسن علی بن موسی الرضا »                                                                                                                           « اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین »   
2728
من انقدر هر سال انجام دادم هیچی نشده دیگه این سال هیچ کاری نمیخوام بکنم اصلا توانشو ذوقشو ندارم هرچی ...

خواهر گلم من برات دعا میکنم که امسال همونی بشه که تو میخای اتفاق خوب زیادی برات رخ بده ازدواج کنی همسر خوب اولاد سالم وپاک زندگی مفرح عزیزم قشنگم🌹🙏🎀

ترو خدا منم دعا کنید خیلی دعا کنید  ابوالفضل راهم دعا کنید  راستی ۳۰۰هزار تا صلوات نذر ک ...

بحق پنج تن وشبهای قدر که بهترین ها برات رقم بخوره و همه حاجت هات روا بشه گل اقا🙏

2738
من انقدر هر سال انجام دادم هیچی نشده دیگه این سال هیچ کاری نمیخوام بکنم اصلا توانشو ذوقشو ندارم هرچی ...

حاجاتت معنوی بودن یا مادی ؟؟

بنام خدا💛 : واسه شهید شدنم و خشنودی و رضایت خدا از رفتار وکردارم دعا کن 🧡بگید منم واسه خواستتون میفرسم دلم پر میکشه واسه روزی که بگم خدایا ازم راضی هستی وبهم بگه من ازت خشنود بودم بنده من 😥💙خدایا به حق محمد مصطفی  منو به راه خودت ثابت قدم کن و با ایمانی کامل منو به سوی خودت ببر نزار اون دنیا بی کس بمونم همه کس ماتویی یارب  گرغبار دنیا بردلت نشست پس بدان بخدا نخواهی رسید ....پسرم ایمان و محمد همه دنیام ...(البته پسرای آیندم 😁)نامه ایی به همسر آیندم : همسر عزیزم نمیدونم در کجای این جهان هستی والان داری چیکا میکنی ولی هرچی هست برات از الان که نمیشناسمت وندیدمت آرزو میکنم راهت ،راه خدایی باشه ،ووقتی بهم رسیدیم این راه رو باهم بپیماییم چون من  از طرف خانواده خیلی حمایت نمیشم براهمین از خدا یکی مثل تو رو خواستم که در این دنیا همدم ورفیق الهی من باشی ،باهات همنفس بشم .خیلی دوستت دارم ، 🧡چون زندگی در کنار کسی که هدفش خدا باشه برام نهایت لذت دنیاست وان شاءالله باهم همسفر کربلا و مدینه و مکه بشیم گر خدا قسمت کند . در پناه حق باشی همسر آیندم 🤗💛💋.......چقد این روزا دلم تنگ شده برات  بیشتر از هروز هر زمان خداجونم ...... خدایا منو به حال خودم رها نکن منو هم نشین ادمای صادق ، با ایمان و پاک دامن کن .....کسایی که عاشق قران خواندن هستن ....میشه برا خواستم صلوات بفرسین ..... ممنونم اجرتون با خدا ..........خیلی رنگ بنفش رو دوس دارم با این رنگ میخوام بگم که ........ یکی از بهترین برنامه های قرانی ✔قرآن هادی ✔هستش همه چیزش عالیه تفسیر داره، معنا داره ، جزخوانی هم هست و خیلی از چیزایه دیگه ..........بهتون پیشنهاد میکنم حتمن نصب کنید و از خوندن قران لذت ببرید😊..........قطعا پشیمان نمیشید از نصب کردنش .
خواهر گلم من برات دعا میکنم که امسال همونی بشه که تو میخای اتفاق خوب زیادی برات رخ بده ازدواج کنی هم ...

ممنونم عزیزم خیلی لطف میکنی انشالله اول خودت حاجتت روا بشه 🌹❤️

مجرد هستم 😊 یا امام رضا جانم ، به حق « یا جوادالائمه » برسون همه رو به حاجتشون منه حقیر هم بین اونا انشالله 💚☘️ خدارو قسم میدم به آبروی پاک خانم فاطمه الزهرا هرکس برای حاجتم دعا کرد خداوند اول خودشو حاجت روا کنه انشالله ❤️ ‌‌.           ‌‌                                                                                       « السلام علیک یا ضامن آهو السلام علیک یا غریبا الغربا السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقراالسلام علیک السلطان اباالحسن علی بن موسی الرضا »                                                                                                                           « اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین »   

حاجت معنویم رفتن به مشهد یا کربلاست که نشده 

آره حاجت مادی دارم که نشده 

سلام دوستم..قبول باشه...میشه واسه منم‌بخونی به نیت باردار شدن اسمم سمانه....انشالله حاجت روایی خودت ...

سلام دوست خوبم طاعات شما هم قبول باشه🙏🏻

به روی چشمم ان شاءالله لایق باشم امشب حاجت شمارو هم درنظر میگیرم.

الهی که بحق آیه های قرآن و بحق رسول الله خدا بهتون فرزند سالم و صالح عطا کنه و فرزندانتون باعث آرامش و سربلندیتون باشن🤲

الان هم به نیابت از شما هديه به حضرت زهرا ۱۰مرتبه سوره کوثر ميخونم ⚘

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

امضات ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷

2706