2733
2739
آره عزیزم وقتی به زور برای خودتون جا هست دیگه سیسمونیو کجا میخوای بذاری فقط لوازم اساسی نوزادت رو ب ...

انشاالله ان‌شاالله 🥲😍 یعنی پشیمون نمیشم

لازم نمیشن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

راس میگی؟ سخته خیلی?

تا دو سال اولش موردی نیست چون به هر حال بچه کنار خودت میخوابه

ولی بعدش چی 

ما نتونستیم کنار بیایم بعد ۶ ماه خونه رو عوض کردیم دخترم یک سال و نیمش بود

2742
ایوای بابا ما تخت خودمون به زور توش جا شه موندم بعدا پشیمون میشم

ی گهواره بگیری کافیه اگه کمد دیواری داره هیچ نداره یدونم کمد تک دره بگیر فعلا تا بعدا که بزرگتر شد میخری منم اشتباه کردم تخت نوجوانم برداشتم تازه الان تا بیاد بخوابه قدیمی میشه

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2740
به سلامتی کی زایمان میکنی

والا عزیزجان نه ماهشو تموم کرده رفته تو وقت اضافه طبق سونو ده روز دیگم وقت داره اگه زودتر قدم رنجه کنه حقیقتا منو پدرش خوشحال میشیم همین الان که داره تکون میخوره شکم و پاهام درد زیادی رو متحمل میشه 😣

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
راس میگی  با خودم میگم بعدا پشیمون نشم

آره اذیت نکن خودتو من حتی فعلا به کوله تخت شو بسنده کردم هروقت خواستم زیپشو باز میکنم از اون تختش استفاده میکنم فقط گهواره تاشو حتما بگیر که رو زمین نخوابونیش خطرناکه

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
اره بخدا من تخت و کمد و کریر کالکسه و چیزای چرت نمیخوام بخرم خونم تک خوابه فقط ضروریا

بآبا آره ما تخت خودمون به زور تو اتاق جاشه 

شوهرمم فقط رو تخت میخوابه

والا عزیزجان نه ماهشو تموم کرده رفته تو وقت اضافه طبق سونو ده روز دیگم وقت داره اگه زودتر قدم رنجه ک ...

ای جان ب سلامتی ،تورو خدا ب منم دعا کن

منم به این روزا برسم

استراحت مطلقیم

2706