2733
2734
عنوان

دوستلنی که انقد راحت درمورد خودکشی و ناشکری صحبت میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 33 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

علم دین رو هم رد کرده  

علم چنین توانایی نداره 😂😂🤣

گلم وقتی علم بتونه نبود خدا رو اثبات کنه 

پس اون چه خدایی هست

تا الان ک اینجا هستیم علم نتونسته بگه خدا هست 

یا این ک بگه خدا وجود نداره،،،اگه میشد علم خدا رو رد کنه 

پس چه خدایی هست ک با علم و نگرش مادی و بینشن و اینا رد شه 

مطالعه لطفا

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
کاش فقط دست از سرمون برمیداشتن خب شاید یکی نخواد به تکامل برسه داخل دیوارو هم حتما بهش تقلب رسوندن ی ...

عزیزم این همه ادم بیان همه رو علاف کنن چی بشه داخل دیوار رو گفت و چیز عجیبی گفت حتما ببینید میدونن اعتقاد نداری ولی حتما ببین خدایی نکرده بخاطز این تصمیم اشتباه اون دنیات خراب نشه عزیزم

2728
عزیزم اون دنیا ابدیه و گسی که خودکشی و ناشکری میکنه خیلی عذاب میبینه

عزیز این مواردی ک میگی برای ده سال اول جوابگو هست

بعد ده سال همه چی اوضاعش فرق میکنه!!

اوضاع روحی ادم مثل جسمی میمونه ک دیگه هیچ مسکنی ب دردش نمیخوره!!!

عزیزم بیشتر فکر کنید لطفا

من خودم یه زمانی مذهبی بودم 

اما تحقیق کردم هیچکدوم از این تجربه گر ها کامل نمیمیرن بلکه حالت نزدیک به مرگ تجربه میکنن 

برای تک تکشون توجیه علمی هست که بدونید هیچ عالم ماورایی در کار نیست 

خبری از روح و...نیست 

این متن که توسط علم مغز و توسط جراح بزرگی نوشته شده رو بخونید

اما در مورد تجربه یکسان

اساس کار مغز یکی هست
به این مثال دقت کنید ( بیشتر کسایی که معمولا فشار خون پایینی دارند و یا قد بلندی دارند اگر ناگهان برخیزند و بایستند چشاشون سیاهی می‌ره و جرقه های نورانی می بینن در تمام دنیا هم یکی هست )

آیا میتونیم بگیم این موضوع اشتباه هست و باید هر کدام از این افراد توهمات متفاوتی در دیدن جرقه های نوری داشته باشند؟

مغز شما و من و مغز همه آدمای دنیا وقتی دچار عارضه ای میشه فرایندی یکسان و طی می‌کنه

ما دو قسمت در مغز داریم نواحی حسی حرکتی و نواحی ارتباطی که کم خونی این نواحی مثل تجربه نزدیک به مرگ توهمات و پاسخ های متفاوتی رو رقم میزنن

اول کم خونی نواحی حسی و حرکتی رو بررسی کنیم

چون در تجربه نزدیک به مرگ کاهش برونده قلبی باعث کم‌خونی نواحی بینایی و خود چشم میشه و این عارضه به شکل نور معمولا تعبیر میشه در هر سن و هر کجای کره زمین باشیم

اگر کم خونی تو شکنج انگولار به وجود بیاد خودش و بیرون از جسمش حس می‌کنه فرقی نداره کوچک باشه یا بزرگ اهل کجا

و به همین صورت کم خونی هر قسمت از مغز در نواحی حسی حرکتی نتیجه مشابه داره

شما در این تجربیات هیچ تفاوتی رو نمی‌تونید پیدا کنید

اطلاعات تفسیر میشه ولی دورسولترال پری فرونتال ( medial prefrontal) مغز نیست که تشخیص بده این احساسات واقعی یا نه فرد حس می‌کنه واقعا بی وزن بوده و نور دیده و ....

اما موضوع همینجا تموم میشه ؟ آیا در جزئیات هم  شبیه هم هستند ؟

نه دیگه اینجا فرق داره اصلا شبیه هم نیستند
چون وارد اختلال پرداز نواحی ارتباطی مغز  میشم  تفاوت ها شروع میشن  

اختلال پردازش به علت کم خونی این نواحی وابسته به انبار حافظه س
توهمات ادراکی این نواحی حتی  ریشه در فرهنگ داره چون اطلاعات مغز شما وابسته به فرهنگ تون متفاوت هست

در واقع توهم اینجا مربوط به تفکر هست

در لحظه های سخت عموما دست به دامن ماورا میشم مطابق اطلاعاتی که از بدو تولد در مغز ما ثبت کردند
یا حضرت عباس
یا حسین
یا علی
دم مرگ عزرائیل میاد
و ....
شیعه دست به دامن امام ها میشه و مسیحی دست به دامن عیسی مسیح

ممکنه یکی تو ثانیه های آخر هوشیاری خانواده ش و به یاد بیاره یکی مشکلاتش و مثلا طلب کارش و ...

این مسیر فکری آشفته قطع نمیشه حتی با کاهش هوشیاری و داده های آخر به شکلی متوهمانه می‌تونه شکل بگیره

و فرد ادعا می‌کنه مثلا فلان شخص اونجا حضور داشته مثلا عزراییل و دیدم یا امام رضا رو دیدم یا مادرم و دیدم و ....

که اگر داستان ها رو گوش کنید می‌بینید که این موارد که چه گذشته و چه کسی رو دیدن در جزییات کاملا متفاوت هست

و دوباره چون  اطلاعات تفسیر شده ولی دورسولترال پری فرونتال ( medial prefrontal) مغز نمیتونه درست کار کنه و تشخیص بده این احساسات واقعی یا نه فرد حس می‌کنه واقعا این اشخاص و دیده و این یک احساس واقعی بوده

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق
عزیز این مواردی ک میگی برای ده سال اول جوابگو هست بعد ده سال همه چی اوضاعش فرق میکنه!! اوضاع رو ...

عزیزم تره ولی ما باید خیلی تلاش کنیم تو این دنیا برای همه چی

2740
عزیزم این همه ادم بیان همه رو علاف کنن چی بشه داخل دیوار رو گفت و چیز عجیبی گفت حتما ببینید میدونن ا ...

خب فکر نمیکنی خودشون داخل دیوارو بهش تقلب رسوندن؟ آره والا این همه سال علافمون کردن اینم بعید نیس اصلا همینجام مد شده بود طرف میومد خوابش رو تعریف میکرد میگفت من اون دنیا رو دیدم هر چی هم میگفتیم خواب بوده ناراحت میشد😑 یعنی الان دیگه این توانایی رو پیدا کرده که داخل دیوار رو ببینه؟ کدوم قسمتشه از کجا ببینم 

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
شما از کجا مید نی منبعش معتبره؟

خودم با ایشون صحبت کردم 

پزشک جراح مغز و اعصاب

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق
خب فکر نمیکنی خودشون داخل دیوارو بهش تقلب رسوندن؟ آره والا این همه سال علافمون کردن اینم بعید نیس اص ...

عزیزم از تلوزیون ساعت یک شب تکراره یک ساعت دیگه از گوشی هم میتونی ببینی تو تلوبیون شبکه ۴

2706