2737
2739

از جلسه پنج به بعد تازه شروع به کمرنگ شدن میکنه

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من شنیدم با لیزر موها از بین نمیره بازم در میاد 

آره درمیاد ولی خب خیلی نازک در حد ۷ یا ۸ تا دونه خیلی خیلی کم واسه من که اینجوری بود من زیادم نرفتم فقط ۵ جلسه رفتم 

خواهرم ۱۲ جلسه رفت

فقط خداااا 
2740
۱۲ جلسه ست کلا باید جلساتش کامل شه گلم

میدونم من کلا با ۵ جلسه جواب گرفتم  خیلی خیلی کم مو بودم زن داداشم ۸ جلسه رفت دختر عمه ام ۱۰ جلسه بستگی داره برای هرکسی 

من وقتی دیدم جواب گرفتم دیگع نرفتم 

فقط خداااا 
میدونم من کلا با ۵ جلسه جواب گرفتم  خیلی خیلی کم مو بودم زن داداشم ۸ جلسه رفت دختر عمه ام ۱۰ جل ...

خب باید تعداد جلسه ها رو کامل کنی واسه هر کی فرق میکنه فقط با ۵ جلسه نمیشه بعدش بعد از اینکه لیزر کردی سریع آب نزن 

حداقل ۴ جلسه باید انجام بدید

یه کلینیک هست هشت بهشت اصفهان خیلی خوبه دستگاهشون موی نازک رو هم از بین میبره و اصلا ضخیم نمیکنه

خیلی پوستو روشن میکنه و اصلا درد نداره خودم که ۴ جلسه ای جواب گرفتم مشاوره هم میدن بهتون

@clinic_reyhan_esfahan

09217870776

2706