2737
2734

خیلی آدم بی ادبیه و تو جمع خیلی بهم بی حرمتی کرده و به شدت حسادت من و میکنه من بهش خیلی احترام میزارم و خوبی کردم و هیچ وقت جواب توهیناشو ندادم الان عقده شده جواباش برام حالم بده تصمیم گرفتم کلا با مادرشوهرم اینا قطع رابطه کنم چون اونا بهش تذکر نمیدن چندوقته دلم خونه همش دعا میکنم خیر نبینه داغونم نمیدونم چیکار کنم😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اشتباه خودت بوده

جواب بی ادبی و توهین احترام نیست

الانم قطع رابطه نکن برو و منتظر باش تا تکرار کنه تلافی همیشه رو سرش خالی کن

وگرنه تا ابد این حس سرخوردگی باهات میمونه

ما که کیسه بوکس دیگران نیستیم

جواب توهین به هیچ وجه سکوت نیست

خدا به دلی که دریاست🌊 کشتی میده🛳️
2731

چرا باید به کسی ک احترام نمیزاره احترام بزاری؟نمیگم بی احترامی چون اونا تربیت خانوادگی شون رو نشون میدن ولی حداقل میتونی بی محلی کنی .میتونی به شوهرت بگی.من خودم تو دوران نامزدی خیلی تیکه بهم انداخت .شب عقد مو کامل به هم زد .آخر شب جلو مامانش با لحن محک گفتم من نمیشینم نگاه کنم دخترتون هر چی دلش خواست به زبون بیاره .از اون روز موش شد .هر از گاهی هم ک چیزی میگه فورا به شوهرم میگم بهش بگو پاشو بیشتر از گلیمش دراز نکنه

2740
مهم‌اینه شوهر ادم قطع رابطه رو قبول کنه و به زور نبرتش

شوهرم میگه حق با توعه شوهرم مادرشو خیلی دوست داره چون خواهرش با شوهرمم بی احترامی میکنه قبول کرده مادرشوهرم سیاست داره تو رو بدی نمیکنه

چرا باید به کسی ک احترام نمیزاره احترام بزاری؟نمیگم بی احترامی چون اونا تربیت خانوادگی شون رو نشون م ...

بهش بی محلی میکنم ولی جوابای قبلی برام عقده شده الان نه اون با من حرف میزنه نه من بااون دلم میخواد جوابشو بدم بی تربیتو