2733
2734
عنوان

رلم برا عیدی برام ساعت ۴ تومنی گرفتع😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1300 بازدید | 88 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیشنهاد خوبی بود بافتنی اما فصلش نیس ☹️

یچیز تزیینی برا ماشینش درست کن ...

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
2728

اون اگر دوستت داشته باشه بودنت کنارش رو بهترین هدیه میدونه...

لازم نیست چیز گرون بخری

یه پیرهن ۴۰۰ تومنه

یه ست ۳۵۰ تومنه 

یه ادکلن ۵۰۰ تومن

یه ست چرم ۵۰۰ تومنه

از بابات و مامانت و اینا ی کوچولو پول بگیر خودتم پس انداز کن ماه های بعد براش بخز 

خدایِ قشنگو نازو مهربونم اولا خیلی خیلی دوست دارمممم قده یه دنیاااا بعدشم خدا جونی تا تو کنارمی من از بنده هات هیچ ترسی ندارم((:♥️♥️♥️
خو آخه چندین جا رفتم نتونستم بمونم 

خب این چ طرز صحبت درمورد خودته گلم، بگو ظرفیتشو ندارم بگو توانایی جسمیشو ندارم اصلا بگو خسته میشم نمیتونم

نگو لیاقتشو ندارم

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ
2740
خواهرم یه پسره زنگش میزد داد رفیقم فحش بگیرتش ک رفیقم قرار بیرون گذاشت ب زور منم بردن این داداش پسره ...

دوست داره دختررررر

بیخیال کادو اصن دیگ ولنتاین دادی

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
چی مثلا

کلی ایده تو یوتوب و اینترنت هس... هرچی که خوشت اومد درست کن ...همیشه هم جلو چشمش هس تو ماشین ...

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
اون اگر دوستت داشته باشه بودنت کنارش رو بهترین هدیه میدونه... لازم نیست چیز گرون بخری یه پیرهن ۴۰۰ ...

بدبختی اینه تموم وسایلش مارکه 😔 اون چیزی از من بگیره مطمئنم رو چشاش میزاره ذوق هم میکن اما من خجالت میکشم  

برا همیناست افسرده شدم 😔

2706