2733
2734
عزیزم ، برای پر پشت شدن موهات چیکار کردی؟ 

زینک خوردم گلم

کمتر موهامو شونه کردم 

شامپو سبغ هم خوبه

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
نه چه خبره؟ قبلاً بخاطر کراتین خیلی زیاد ریزش داشتم الان در حد ده تا دونه در روز

سلام خوبین ببخشید موهای من خیلی خشک و دَمِج شده قصد داشتم پروتیین تراپی یا یکی از این خدمات انجام بدم یعنی ریزش مو میگیرم ؟چون الان هم بخاطر تنبلی تخمدان ریزش مو دارم میگم نرم بدتر شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه من خیلی میریزه پشتی وپتوم پره پوعه.حین حموم توی خود حمام هم اون دریه چاه دوبار پره مو میشه باید با عنبر وردارم🙁کسی راهی داره بمن بدبخت کمک کنه؟ تبلی داشتم یکسال دارو خوردم بعد قطع داروم ریزش شدید گرفتم ولی الان کمتر شده اما خوب بازم زیاده.قبل دارو هم اینجوری بود.جنسشم که از اول خشک وز بود 

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2728
من شنیدم روزانه ۵۰ تا ۱۰۰ تار مو بریزه عادیه  برا شما هرروز ریزش مو داری موقع شونه کردن؟  ...

موهام معمولیه‌

آره هر روز میریزه ولی نه خیلی زیاد

وقتی از حموم میام بیشتر میریزه

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2740
سلام خوبین ببخشید موهای من خیلی خشک و دَمِج شده قصد داشتم پروتیین تراپی یا یکی از این خدمات انجام بد ...

شک نکن بدتر میشه

پروتئین تراپی کراتین و همه اینا جزو یه دسته هستن

بجای این کارا پیشنهاد میکنم از روغن آرگان و محصولات اصل که مختص مو هستن استفاده کنید

من تجربه همه اینارو داشتم بهترین جاها هم رفتم

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
موقع شونه کردن چی ریزش مو عادیه؟  برا شما هر روز ریزش مو داری ؟ موهات پر پشته؟

برا من بیشتر 50 تا میریزه من مشکل هورمونی دارم 

ولی درکل چون موهام قبل ریزش خیلیییییی پرپشت بود الان بااینکه خیلییییی میریزه ولی معمولیه حجمش

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان