2733
2739
عنوان

شوهرم یه حیوونه

| مشاهده متن کامل بحث + 6292 بازدید | 133 پست
خیلی پسته 😔  به نظرت چیکار کنم 😔

بنظرم خودت تو تله عاطفی هستی و راهکار های اینجا بدردت نمیخوره ،از دکتر کتایون داودی کمک بگیر بسیار کاربلد و حرفه ای هستش ،زنگ بزن وقت تلفنی بگیر ،زودتر بخودت کمک کن چون زمان ک بگذره میبینی خودت دلمرده شدی

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

[QUOTE=333526192]بنظرم خودت تو تله عاطفی هستی و راهکار های اینجا بدردت نمیخوره ،از دکتر کتایون داودی کمک بگیر بسیار ک ...[/QUOTEیه مدت باهاش مشاوره داشتم ولی خوشم نیومد هرچی از مشکلاتم میگفتم به جای درک می گفت همه مردا همینن

2742
[QUOTE=333526192]بنظرم خودت تو تله عاطفی هستی و راهکار های اینجا بدردت نمیخوره ،از دکتر کتایون داودی ...

خب با دکتر فاطمه رضابخش وقت بگیر

همه مردا همینن چیه چ حرفه چرتی بگو راهکار میخوام ک چ رفتاری کنم 

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
خب با دکتر فاطمه رضابخش وقت بگیر همه مردا همینن چیه چ حرفه چرتی بگو راهکار میخوام ک چ رفتاری کنم&nb ...

اره منم خیلی تعریفش رو شنیده بودم تعجب کردم از راهکارهاش اون تهرانه ؟

اره منم خیلی تعریفش رو شنیده بودم تعجب کردم از راهکارهاش اون تهرانه ؟

ن این رشت هست

یا همین فاطمه رضا بخش یا پریساخرشکی ،خلاصه تلاش کن ببین کدوم برات حواب میده اینجا مشکلت حل نمیشه باید فکر اساسی کنی با اهلش مشورت بگیری 

2740
این چه دلایل بی ربطی هست که میارید  مگه زن توی خونه فقط برای پخت و پز و رفع نیاز جنسیه .  ...

اولا کی گفته من خیلی مذهبیم یا نظر مذهبیا اینه ؟ثانیا این مگه نگاه به زنه؟اکثر روانشناسا میگن ریشه خیلی از مشکلات و دعواهای زن و شوهرها از روابطشونه و وقتی یکی از زوجین سرد باشه اون یکی با یه سری رفتارهای مستقیم و غیر مستقیم نشون میده ناراحتیشو،شعر داریم از سعدی که میگه زن کز بر مرد نارضا برخیزد بس فتنه از آن سرا برخیزد....شما که مطالعه نداری لطفا متعصبانه نظر نده من قضیه رو فمینیستی و مینیستی نکردم که بخوام به زنا توهین کنم

مرگ بر حقوق بی بشر🇵🇸🇵🇸
اولا کی گفته من خیلی مذهبیم یا نظر مذهبیا اینه ؟ثانیا این مگه نگاه به زنه؟اکثر روانشناسا میگن ریشه خ ...

اولا شما از کجا می‌دونی مطالعه ندارم . 

دوماً مذهبی بودن عار نیست افتخاره . 

سوما مخاطب نمیدونه شما بنا به تجربه ی سعدی و روانشناسان ، سوال میپرسی 

اونطوری بی مقدمه سوال پرسیدن فقط حس تنفر میاره . 

چهارما ریپلای نفرمایید چون اسم شریفتون رو ببینم نمیخونم 

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40