2733
2734
عنوان

ازدواج تو سن 21سالگی

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارم ولی از بس گفتن زوده مادرم اینا هم میگن

راست میگن

اون میگذره ما که بنده!🌱🤍                                              چرا قلبمو شکستی؟ من با روانی که در حال فروپاشی بود، سعی کردم برای تو بهترین باشم:)
2728
اصلا کم نیست ازدواج کن اگر مورد همسانتو داری دقت کن همسان سن  مهم نیست طرز فکر مهمه

فکر میکنم میتونم از پسش بر بیام ولی بقیه میگن زوده 

خسته شدم آنقدر در مورد زندگیم نظر خانوادم دادن

2738
من ۲۰ سالمه پسرم ۲ ماهشه بستگی ب شرایط خود طرف داره زندگی چالش زیاد داره اگه ادم ازاد هستیو خانوادتم ...

آدم ازادی هستم ولی خب تا یه حدودی دخالت تو طرز لباس پوشیدنم حرف زدنم همه چی هست

هیچ وقت سن رو به این معنا قبول نداشتم ، شما ممکنه یه ماشین داشته باشی مدل 85 یه ماشین مدل 90 ، اونوقت ماشین مدل 85 می‌تونه خیلی سالم تر و نو تر نسبت به ماشین مدل 90باشه ، آدما هم همینطور هستند با توجه به شرایط زندگیشون میتونن پیر تر و یا با تجربه تر نسبت به سنشون باشند 

فکر میکنم میتونم از پسش بر بیام ولی بقیه میگن زوده  خسته شدم آنقدر در مورد زندگیم نظر خانوادم ...

من بیست یک ازدواج کردم شوهرم هم چهارده سال ازم بزرگتره مخالف بودن بخاطر اخلاف سن ولی من پاک کردم تو یه کفش گفتم اصلا و ابدا فقط همین خاستکار هم داشتم ولی کلا خوشم ازدواج نمیومد ولی شوهرم که دیدم عاشقش شدم دیگه الان خانوادم اینقدر دوستش. دارن 

فکر میکنم میتونم از پسش بر بیام ولی بقیه میگن زوده  خسته شدم آنقدر در مورد زندگیم نظر خانوادم ...

ازدواج با مورد بد هزار برابر بدتره 

بیا تا اومدنت دیر نشده...متاهل.درخواست دوستی⛔🔞🚫
منم به خاطر همین سن همین درس از عشقم گذشتم الانم حسرت به دل موندم ،اونم ازدواج کرد و دیگه کسی به چ ...

میدونی چند بار گذشتم چند بار دیدم ازدواج کرده و صدام در نیامده آخه تا کی 

2706