2733
2734
عنوان

با این شرایط بهترین تصمیم چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 153 بازدید | 28 پست
نه بابا قول بهت میدم میزارن،پارسال هم که من کنکور دادم گفتن فقط یکبار میشه ولی نشد...نگران نباش الان ...

صفر نیستم ولی حالم خیلی داغونه شروع هم کردم ولی استمرار نداشتم بنظرت از الان تا ی روز قبل کنکور تیر بخونم پرستاری میاری یا هررررر پیرا پزشکی دیگه ای 

صفر نیستم ولی حالم خیلی داغونه شروع هم کردم ولی استمرار نداشتم بنظرت از الان تا ی روز قبل کنکور تیر ...

آره بابا به هیچ چیز منفی فکر نکن فقط بخووون من خودم پارسال تا عصر قبل کنکور خوندم،فقط بخون هر چی شد...شد تو تلاشتو کردی

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چی میاره واسم هیچی😭😭😭

ببین یا باید جدی بشینی بخونی ۱۴ساعت روزی

پاشی بری رشته های تاپ

یا عمر و هوش و روحتو به فنا بدی

.به صبر کوش تو ای دل که حق رها نکند......چنین عزیر نگینی به دست اهرمنی
2728
ببین یا باید جدی بشینی بخونی ۱۴ساعت روزی پاشی بری رشته های تاپ یا عمر و هوش و روحتو به فنا بدی

من از شهریور از صبحححح تا شب میخوندم ولی با گریه و ... هیچی به هیچی کل زحمتام به باد رف الان که دیگه بدتر نزدیک هزارتا فکر به سرم میاد

من از شهریور از صبحححح تا شب میخوندم ولی با گریه و ... هیچی به هیچی کل زحمتام به باد رف الان که دیگه ...

منم دقیقا اوضاعم مثل توئه

از چهارشنبه شروع کردم جدی خوندن رو

.به صبر کوش تو ای دل که حق رها نکند......چنین عزیر نگینی به دست اهرمنی
2740

رشته های بدون کنکور فایده نداره فقط علوم آزمایشگاهی  طراحی لباس به درد میخوره که اونم فایده نداره گلم دانشگاهای آزاد دولتی خیلی برای درس سخت گیری میکنن  اگه از طرف خانواده تحت فشار بودی برو پیام نور یه رشته آسون بخون و درکنارش برای کنکور بخون ولی به نظرم دنبال علاقت باش تنبلی نکن موفق باشی

این کاربری دست سه نفره
ببخشید عزیرم درصداتونو اگه مشکلی نداره لطف میکنی بگین

من حدود درصد هام بجز ریاضی نزدیک به ۴۰بود...و پرستاری روزانه تیپ۱ اوردم،اما برای آزاد یا روزانه سطح پایین تر نیازی به درصد تاپ نیست با بیست و خورده ای هم میشه...تازه پرستاری،وگرنه هوشبری اینا که پایین تر در میاد...اصلا وقت رو تلف نکن فقط بخوووننن بعدا متوجه میشی که با این مدت کم هم خیلی کارها میتونستی انجام بدی❤️