2733
2734
عنوان

خانوما اشپززززززز

| مشاهده متن کامل بحث + 102 بازدید | 20 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فدات من کاری نکردم ک . اگ فردا سوال داشتی بپرس حتما اگ آنلاین باشم جواب میدم 🙏😃 حتما موفق میشی 🙂

چشم 

بازم ممنون♥️

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻
2728

من میگذارم داخل آب خیلی گرم 

خونابه هاش در میاد

میشورمش 

بعد از شب قبلش زردچوبه کمی 

نمک

پودر سیر

پیاز

کمی آبلیمو 

روغن زیتون

آویشن

و دارچین 

همه رو میزنم کاملا به همه ی قسمتهای مرغ باشه بعد میگذارم داخل یخچال یک شب بمونه فرداش باز مرغ رو میشورم با آب سرد

کامل سرخ میکنم همه طرف مرغ رو

بعد با پیاز رنده شده و فلفل دلمه ای سرخ میکنم 

ادویه جات میژنم و آبی که جوش آمده میریزم

و میگذارم سر کیفش بپزه تا مغز پخت شه

من بنه چی ( ما میگیم بنه چی ) و آلو ترشم میریزم کمی داخل مرغ و هویج 

مرغام به خوشمزگی معروفه 

معمولا برای هر کی پختم خیلی دوست داشته

من میگذارم داخل آب خیلی گرم  خونابه هاش در میاد میشورمش  بعد از شب قبلش زردچوبه کمی&nbs ...

منم داخل مرغ دارچین میریزم هم بوشو میگیره هم رو تعطمش تاثیر داره

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻