2733
2734
عنوان

تصمیم گرفتیم توافقی جدا شیم:)

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 21 پست
مردم ورشکست میشن از نو شروع میکنن بعد شما برای خونه که میتونید تلاش کنید میخواین طلاق بگیرید!! چقدر ...

عه چجوری تلاش کنیم؟ ما خودمونم بفروشبم رو هم ۵۰ میلیون پولامون بشه! عزیزم اینا برای تو فیلماست  که طرف  همه چیو ار دست میده از نو میسازه

همسایمون بیرون کردن پسرش رو با زنش که باردار بود ...اونم رفت تهران یجا نگهبان شد یه خونه هم داخل ویل ...

همسرم پیشرفت خودش تو کار  براش مهم تر از زندگیمونه.... 

حقم داره خوب داره پیشرفت میکنه چرا باید به خاطر من قید همه چیو بزنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه مشکلی با شوهرم ندارم   ولی همبشه به خاطر خانوادش خونه مون توش تشنجه  و شوهرمم بلد نیست ...

حیفه،حیفین،پشیمون میشین 

برو ی جا دیگه کار کن حقوقت بیشتر ش ،شوهرت بره شغل دوم،هرجووور شده،زندگیتونو حفظ کنین،قرض بگیرین،وام بگیرین،طلا بفروش،وسیله خونه بفروش،ولی از هم جدانشین 

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
2728
همسرم پیشرفت خودش تو کار  براش مهم تر از زندگیمونه....  حقم داره خوب داره پیشرفت میکنه چر ...

معلومه دنبال بهونه هستین خب جدا شو ....انگار زندگی رو هنوز خوب درک نکردین من بخاطر زندگیم خیلی کوتاه اومدم خیلی زود نگو بخاطر من پیشرفتش رو ادامه نده مگه عشق از هر چیزی مهمتر نیست

همسرم پیشرفت خودش تو کار  براش مهم تر از زندگیمونه....  حقم داره خوب داره پیشرفت میکنه چر ...

عجب😐

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
ماهی ۵ حقوق میگیرم 

طلاق نگیر بهترین بهانه برای جدا شدن از مادرشوهره

شغل دوم پیدا کن حتی شده خونه ی خیلی کوچیک تو پایینترین منطقه پیدا کن برو اجاره نشینی، دلیلت برای طلاق اصلا منطقی نیست

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋