2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کوفت ببردوروزبعدهمین جاری چنان میزاره کف دستت دهنت بازبمونه

من یادمه واسه عقد جاریم داشتن واسش دست سبک میذاشتن ، اومدم دخالت کنم و بگم باید یه چیزایی بخرید ، اضافه کنید ، فلان کار را بکنید ، یه بنده خدایی حرف شما را زد بهم گفت بخاطر جاری به خانواده شوهرت تذکر نده ، فردا هیشکی بهت نمیگه دستت درد نکنه همین جاریم واست دم در میاره 

و من سکوت کردم و گذاشتم هر کار دوست دارن انجام بدن 

و همونم شد جاری آنچنان موذی از آب در اومد که خداراشکر کردم بخاطرش خودما با خانواده شوهر بد نکردم 

بازم یه جعبه شیرینی کافیه  وقتی دعوت کردی پاگشا خونه خودت کادو باید بدی نه الان

من دعوت کردم چند ماه قبل سکه پارسیان دادم، عیدی هم یه بلوز واسش خریدم ، الان اونا دعوت کردن

خدایا شکرت...
2728
من دعوت کردم چند ماه قبل سکه پارسیان دادم، عیدی هم یه بلوز واسش خریدم ، الان اونا دعوت کردن

بازم میگم یه جعبه شیرینی برای اینکه دست خالی نباشید بار اول خونش میرید 

میتونی زولبیا و بامیه ببری بخاطر ماه رمضان 

2740
من یادمه واسه عقد جاریم داشتن واسش دست سبک میذاشتن ، اومدم دخالت کنم و بگم باید یه چیزایی بخرید ، اض ...

دقیقا.جاری من یک عدد عقده ای وحسود. نمیدونم چرا انقد حسوده خودش و شوهرش. نه فقط به من به اکثر مردم.خواهر خودش عقد کرده تازگی نشستن غیبت پشت سر داماد که گیجه وره نمیدونم چیه. در حالیکه پسره خوش تیپ و بازاری .‌

دقیقا.جاری من یک عدد عقده ای وحسود. نمیدونم چرا انقد حسوده خودش و شوهرش. نه فقط به من به اکثر مردم.خ ...

وای جاری منم پشت سر خواهر و دامادشون غیبت می‌کنه 

من همش میگم این که به خواهر خودش رحم نمیکنه میخوای به من رحمش بیاد