2737
2739

سلام خانما من کلا زیاد عرق میکنم از ناحیه زیر بغل و متاسفانه عرقم بی بو نیست 

و مجبورم هرروز که از خونه میرم بیرون مام زیر بعل بزنم ، که هم کمتر عرق کنم هم اگه عرق کردم کمتر بو بده 

مام مای میزنم 

بنظرتون ممکنه باعث ایجاد غده بشه؟؟؟

اونایی که طولانی مدت استفاده کردین مشکلی پیش نیومده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من تازگی شنیدم که بوتاکس زیر بغل انجام میدن که دیگ عرق نکنی و بوی خوبیم میده برو بپرس اونو انجام بده ...

بوتاکس که خطرناک تره 

من زیر بغلم از اول تیره یود ، البته الان بهتر شده

بوتاکس که خطرناک تره  من زیر بغلم از اول تیره یود ، البته الان بهتر شده

والا من خطریشو نمیدونم گلم اول بپرس بعد انجام بده 

من مام استفاده می‌کردم تیره شده بود الان دیگ لیزر رفتم و از دستگاه سفید کننده استفاده کردم بهتر شده

بوتاکس که خطرناک تره  من زیر بغلم از اول تیره یود ، البته الان بهتر شده

نه عزیزم ، برای کسانی که بیش از حد عرق میکنن ، خود متخصص غدد به عنوان آخرین راه بوتاکس رو پیشنهاد میده .

شما پیش متخصص غدد بری خیلی خوب میتونه راهنماییت کنه ، اول براتون آزمایش خون و ادرار مینویسه ، اگه مشکل عرقتون از هورمون ها یا عفونت باشه که قرص میده و راحت اما اگه با قرص حل نشه دیگه بوتاکس ، 

یه متخصص غدد مجرب بری ، درست میشه

2738
نه عزیزم ، برای کسانی که بیش از حد عرق میکنن ، خود متخصص غدد به عنوان آخرین راه بوتاکس رو پیشنهاد می ...

اتفاقا چند ماه پیش رفتم دکتر چکاب کامل دادم  مشکلی نداشتم 

یه مقدار اضافه وزن دارم فکر میکنم از اون باشه 

بیش از حدکه نیس 

ولی اگه فعالیت کنم حتی اگه سبک باشه  زیر بغلم عرق میکنه 

اخب من خیلی ادمای چاق دیدم اصن زیر بغلشون عرق نمیکنه   اینم شانس مایه

عیب نداره عزیزم بالاخره چاقی خودش باعث اختلالات زیادی میشه ، حالا تو بدن شما هم اینطوری نشون داده شده ، اما سعی کن یه متخصص غدد مشهور بری ، هر دکتری هم به درد نمیخوره

و اینکه اگرم قراره مام بزنی ، ایرانی نزن . مام های ایرانی اصلا به درد نمیخورن اکثرا الکل دارن ، برندهای ایوورشه،ویشی یا کلینیک خیلی سیف تر و مطمئن ترن

عیب نداره عزیزم بالاخره چاقی خودش باعث اختلالات زیادی میشه ، حالا تو بدن شما هم اینطوری نشون داده شد ...

اتفاقا جند ماه پیش  چکاپ کامل دادم ، لزمایش اورمونی ، سونوگرافی ، آزمایش خون ، ادرار ، مشکلی نداشتم 

اتفاقا جند ماه پیش  چکاپ کامل دادم ، لزمایش اورمونی ، سونوگرافی ، آزمایش خون ، ادرار ، مشکلی ند ...

نگران نباش عزیزم ، حالا یکمم وزن کم کن شاید خودش بهتر شد ، باز اگه تونستی وقت دکتر لاریجانی یا دکتر کلباسی گیر بیار ، هرچند خیلی سرشون شلوغه ولی اگه وقت گیرت اومد آزمایشا رو به اونا هم نشون بده ،ایشالا که کامل برطرف میشه و یه جوری شد که اصلا به مام هم نیازی نداشتی دیگه  

2706