2737
2739
عنوان

خیلی دوست دارم بخونیدش

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 37 پست

عالیه افرین

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خدایا یعنی میشه من تو آزمون دبیری قبول بشم 

شاگردم یه بیت شعر برام بگه من براش غزل میگم

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
2728
2740
چه معلمی یعنی منظورتون و درست نفهمیدم

منظورم اینه این شعر زیباتون در وصف معلم گفته شده؟

اخه معلم فارسیای ما که جام و شراب و دعا و خدا معنی میکنن😂 میخوام ببینم مقصود شما از این شعر واقعا معلم بوده یا مجازه🥲💔😂

کاربری دو دوست.
خدایا یعنی میشه من تو آزمون دبیری قبول بشم  شاگردم یه بیت شعر برام بگه من براش غزل میگم

من آن روزی رو می بینم که بیت می ریزد از هر بیت

برای دست ایثاری که علم ریزش کند آن روز 

تقدیم به شما انشاءالله که به خواست قلبی تون برسید

من آن روزی رو می بینم که بیت می ریزد از هر بیت برای دست ایثاری که علم ریزش کند آن روز  تقد ...

فدات شم

اگر دبیر ادبیات شدم برات شعر میگم 

قول میدم❤❤

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
2706