2737
2734

تقریبا هم دو ترم هم شهریه ثابت توو رشته آموزش ابتدایی  سالی 8 تومن میشه یعنی همه باهم 

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*

هرترم فک کنم پارسال ۲وخرده ایی بود 

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقریبا هم دو ترم هم شهریه ثابت توو رشته آموزش ابتدایی  سالی 8 تومن میشه یعنی همه باهم

سالی یعنی چی؟یعنی دوترم کلا؟اخه دوترم ۸تومن خیلی زیاده کرده این هزینه من رفتم تابستون برای حسابداری که میخواستم تغییربدم به اموزش ابتدایی ولی متاسفانه گفتن باید ۳ترم مونده حسابداری رو بخونم بعد فوق دیپلم میتونم برم اموزش ابتدایی بخونم چون من فنی بودمدرکم گفتن ترمی دوخرده ایی

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2731
سالی یعنی چی؟یعنی دوترم کلا؟اخه دوترم ۸تومن خیلی زیاده کرده این هزینه من رفتم تابستون برای حسابداری ...

عزیزم گفتم همه باهم  شهریه یک ترم میشه 3  تومن اون یکی ترمم 3 تومن  2 تومنم  شهریه ثابت میدی  حالا یکم کمتر یا بیشتر همه اینا باهم میشه 8 تومن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
عزیزم گفتم همه باهم  شهریه یک ترم میشه 3  تومن اون یکی ترمم 3 تومن  2 تومنم  شهر ...

شهریه ثابت؟نشنیدم تاحالا شهریه ثابت برای چیه؟

تقریبا هم دو ترم هم شهریه ثابت توو رشته آموزش ابتدایی  سالی 8 تومن میشه یعنی همه باهم

ببخشید کل  شهریه ی هر ترم رو همون اول میگیرن یا فقط شهریه ی ثابت باید پرداخت بشه؟

چون تو پرتال برای برادرم  که تازه ثبت نام کرده زده دو میلیون و هفتصد زده... میخواستم بدونم کل شهریه همینه یا نه بقیه هم داره؟

2740
ببخشید کل  شهریه ی هر ترم رو همون اول میگیرن یا فقط شهریه ی ثابت باید پرداخت بشه؟ چون تو پرتال ...

این فعلا بقیش هم ترم بعد شروع شه باید بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید مطمئنین؟؟اگر  این مبلغ باشه که خیلی خوبه . من حدودا چهار پنج تومن برای هر ترم شنیده بود ...

شاید به شهرو ایناهم ربط داشته باشه من والا سال۹۴رفتم اون موقع ترمی ۷۰۰بود قسطی داشتم پرداخت میکردم که چون پدرم کارگر بود بقیشو هزینه نداشتیم برم فک کنم حدود ۴۰۰یا ۳۰۰چیزی اینجور موند این تابستون که رفتم پرسیدم یکو خرده ایی بابد میدادم جای اون قرض ولی یه ترم کامل خوندم تازه رشته دانشگاهیمم حسابداری نبود ولی دانشگاه حسابداری رفتم خوندم بعد امسال رفتم برای ادامه که گفتن اگه نمره هات بالا۱۲باشه همون تزم هم حساب میشه برات که من همه نمره هم بالای ۱۲بودن ولی نشد که باز برم ادامه بدم 😓