2737
2739
عنوان

معصومه خانوم هستی ؟

123 بازدید | 10 پست

سلام عزیزم ببخشید اون تاپیکو استارتش قفل کرد نتونستم جواب بدم ، عاره بخاطر مویرگ ها اون قسمت سبز دیده میشه ، چیکارش کنم 🥺 @masoomehh    

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! مود آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین

یه لیزری هست برای رگ های عروقی اسمش ان دیاگ هست ...من رفتم انجام دادم ۳ جلسه و رفع شد...

دکتر میگفت آب زیاد سرد و زیاد گرم تشدیدش میکنه ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

البته ببخشید نظر دادم ...

معصومه جان صاحب نظرتر هستن 👌👌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه لیزری هست برای رگ های عروقی اسمش ان دیاگ هست ...من رفتم انجام دادم ۳ جلسه و رفع شد... دکتر میگفت ...

هزینش چقدر شد ؟ پیش چه دکتری باید برم ؟

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! مود آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
2731
البته ببخشید نظر دادم ... معصومه جان صاحب نظرتر هستن 👌👌

نه عشقم مرسی ازت 🥺🥺😍😍

هزینش چقدر شد ؟ پیش چه دکتری باید برم ؟

دکتر پوست ...

من اطراف بینی و کمی روی چونه ام داشتم ...

دکتر واعظ شوشتری در اصفهان رفتم که یه کمی گرون میگیره ...۷۰۰ دادم..فکر کنم ارزونتر باشه 

نه عشقم مرسی ازت 🥺🥺😍😍

❤🤗🙏

دکتر پوست ... من اطراف بینی و کمی روی چونه ام داشتم ... دکتر واعظ شوشتری در اصفهان رفتم که یه کمی ...

مرسی ازتون 🥺🙏

2740

سلام عزیزم مهشید جان راهش و بهتون گفتن

چارش همون لیزره😘

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
سلام عزیزم مهشید جان راهش و بهتون گفتن چارش همون لیزره😘

ممنون که وقت گذاشتی 😍✨

ممنون که وقت گذاشتی 😍✨

خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم🫂

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋