2737
2739

اگ اذیتت نمیکنه باهاش کنار بیا 

منم دارم همچی از قبل بهم الهام میشه😑😑🤷‍♀️هرچی میگم اتفاق میفته اصن 

دوس ندارما ولی خب از بدش خوبه

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نماز اول وقت

صوت بقره 

خوردن سرکه روزی یه قاشق 

هر روز نادعلی ۷ بار

آیه الکرسی چهارقل

همراه داشتن حرز امام سجاد ( اولش سددت افواه الجن ) و امام رضا جفتش تو مفاتیحه

پیش دعا نویس و سید و ... رفتی منتظر باش هر ماه طلسمت کنه یه دسته جن بریزه تو زندگیت از اینا هیچ خیری به کسی نمیرسه

برای منم همینه،مال شما زنه یا مرد؟

نمی‌دونم من یبار ی‌ مرد سر تا پا مشکی دیدم با صورت سفید مص‌گچ

در و ک باز کردم انگار میدونست من میام داخل و ب در خیره شده بود

از اونموقه خواب هام تعبیر میشع مو ب مو

هرچی دلم میگذره هوس میکنم بدون اینکه ب شوهرم بگم برام میخره دقیقا 

و خیلی چیزا دیگ

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
2740
چطور متوجه شدی همزاد داری؟ 

متاسفانه ی جادوگر نکبت داریم دعا گرفته بود برام رفتم پیش دعانویس و اون بهم گفت

البته قبل از دعا من این چیزی ک میگم رو دیده بودم 

منم اینا برام پیش میاد ولی ندیدمش تا حالا،فقط میدونم مَرد

از کجا میدونی مرد؟

2706