2733
2734
عنوان

تجربه وحشتناک من از خرید تو برنامه دیوار😢😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1773 بازدید | 92 پست
خب پس ضرر من چی میشد یه مسیر خیلی دور تر از جایی که میخواستم برم رفتم خریدمش و حدود ۱۰۰کیلومتر ازشون ...

چه قیمتی میداد که این همه راه و رفتی ارزشم داشت خداییش؟؟؟؟ راضیش کن وگرنه ببر پسش بده حتما 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من اگه بودم میگفتم هزینه رفت و امد رو بدین کالسکه رو پس میدم قبول نکردن دیگه مشکل خودشونه

گفتن وایستا همونجا لوکیشن بده بیام بگیرم ازت باید ۲ساعت تو اتوبان میموندیم تا بیان بگیرن خیلی ازشون فاصله گرفته بودیم

تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍

لابد توش طلا جواهر داره

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️
2740
 خب پول بیشتر بدین نو بخرین انقدر مسخره بازی نباشه 

مرسی که گفتید نمیدونستیم

تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
خب پس ضرر من چی میشد یه مسیر خیلی دور تر از جایی که میخواستم برم رفتم خریدمش و حدود ۱۰۰کیلومتر ازشون ...

سر فرصت پسشون بده بچت میخواد رو اون بشینه به انرژی منفی ای که اون کالسکه داره نمی ارزه یا بفروش به یه بهونه ای یه نوشو بخر

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
مگه به نظر خودشون چقدر کمتر از قیمت واقعی فروخته بودن؟ 

نمیدونم والا اصلا مشکلشون قیمت بود یا چی چندجور حرف زد اول گفت همسرم گفته چرا فروختی بعد گفت چرا این قیمت فروختی بعد گفت خودمون بچمون کوچیک بود استفادمون میشد

تو کوچشونم گفت ما نمیخواستم بفروشیم این همسایه مردم آزارمون با کالسکه ما مشکل داره میگه تو زیر پله نذارید برمیداره میداره تو حیاط از حیاط میذاره تو زیر پله چون اذیت میکنه میفروشم اصلا هزار جور حرف زد 

مرسی که گفتید نمیدونستیم

خریدی تموم شده رفته.فکرش رو نکن دیگه.اون خانم هم اخلاق شوهرش رو میدونسته. میخواست هماهنگ کنه با شوهرش.مشکل اونا به شما ارتباطی نداره که.

نگران نفرین و اینا هم نباش. شما اشتباهی نکردی یا گناهی نکردی توی این معامله که بخوای نگران نفرین باشی. 

نمیدونم والا اصلا مشکلشون قیمت بود یا چی چندجور حرف زد اول گفت همسرم گفته چرا فروختی بعد گفت چرا این ...

شاید این کارو میکنه دلتون بسوزه اونو پس بدین پولتونم نگیرید 😐

چی بگم

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....