2737
2734

ده سال پیش اومدم اصفهان بچه بودم یادمه همه جا خیلی قشنگ بود غذاهاش خوب بودن... بریونی خوشمزه بود... گز های خوبی داشت... رستورانا تمیز بودن... اما الان صبح رسیدم اصفهان... خورشت ماست تا الان نخورده بودم خوردم مزه مرگ میداد... پیشنهاد میدم هیچکس نخوره... (شاید من از جای بدی گرفتم..) رستوران شهرزاد گفتن بهترین رستورانش هست 25 دقیقه تو صف بودیم ی غذای متوسطش بود... گز 60 درصد خریدم بجای مغز پسته مغز بادوم داشت... بریونی اعظم 30 دقیقه تو صف بودیم ی بریونی خام نیم پز بهمون داد... تنهایی خوبی اصفهان جاهای دیدنیش و زاینده رود که پر هست... پارکینگ عمومی انگشت شمار داره که پرن باقی خصوصی هستن... دلم میخام فردا برگردم شهر خودم... فقط موندم عمارت عالی قاپو و هشت بهشت و آکواریوم ببینم برم... لطفا اگه کسی اصفهانی هست آدرس رستوران خوب بده واقعا خوب پارکینگ عمومی هم بگید 

بد موقع اومدی

الان خیلی شلوغه

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گز چتد مدل هست  یکیش پسته ایه

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
داش خب نیا اگه میبینی ایتقدر اذیتی

🤣🤣🤣🤣

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
2740
2706