2733
2739
عنوان

چیکار کنم ک بخوابم صبح بیدارنشم🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 35 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
وای تاپیک پربازدید کم بود این تاپیکم باید میدیدم؟ خیلی متاسف شدم عزیزم واقعا گریم گرفت... چقدر توی ...

چقدر مردای ایرانی گوهن واقعا 

دستشون رو زن بلند میکنن 

عرضه چرخوندن ی زندگی رو نداری گوه میخوری زن میگیری 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2738
چیکار کنم اولین بارش نیس هرچند وقتی اینطوری کتکم میزنه

وقتی دادمیزنه حتی فحش میده سکوت کن بعدکه آروم شدحرف بزن اونوقت میبینی چقدرامت میشه

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
اول اینکه اشتباه نکنین و کار اشتباهی انجام ندین خانم،به نظر من با یه مشاور صحبت کنین 

این شوهر پول مشاوره میده به نظر شما 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
بخدا در طول روز اصلا باهاش حرف نمیزنم خودش دنبال بهونس هروقت خسته س میاد کتکم میزنخ

وقتی فحش دادفکرکن داره به خواهرش فحش میده

اصلافکرکن بوق قطاره

ببین دورازجون فکرکن طلاقی ولی توی خونه ات بمون،خب؟!

۱-یه سقف مجانی بالای سرته

۲-بچه هات پیشتن

۳-خرجی دارید،کم وزیاددارید

۴-کسی دیگه دنبالت نیست

۵-حتی راحتترسرکاریاادامه تحصیل میری

میتونی برودنبال درس خوندن

دنیات۱۸۰درجه تغییرمیکنه

ودیدگاهت

سعی کن همسرت رودوست بداری وبهش محبت واحترام کنی

سودت روخودت میبری وبچه هات

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
عزیزم خودتو سرگرم ی کاری کن ب خودت برس  منم از دست بابام کلی کتک خوردم امروز الکی😔

چرا 

متاهلی

2706